Sayfa 983/1044 İlkİlk ... 4838839339739819829839849859931033 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,857 - 7,864 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Abi %15 gördüm mü ver olay ona döndü valla para cebe yakışır

Özelden yazdım abi

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4. Hayırlı cumalar bereketli olsun

5. Hayırlı cumalar, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Borsadan bir süredir uzağım. İşlem yapmıyorum. Var olanları ise satmamak üzere aldığım için sandığa koyup kilitledim...

Şu aralar daha ziyade inşaat ve parselizasyon için görüşmeler yapıyorum. Kısmetse birkaç arazime inşaat için kat karşılığı anlaşmaya çalışıyorum...
    Hayırlı olsun hocam, kolay gelsin, zahmetli işler inşallah sonunda karşılığını fazlasıyla alırsınız
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun hocam, kolay gelsin, zahmetli işler inşallah sonunda karşılığını fazlasıyla alırsınız
    Teşekkür ederim Lütfü...

İnsan bilmediği işi yapmamalı. Fakat ben bir yandan mecbur kaldım. İmar içinde ve ortak parseller olunca mecburen işin içine girmek gerekiyor. İnşaAllah hayırlı olur...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Lütfü...

İnsan bilmediği işi yapmamalı. Fakat ben bir yandan mecbur kaldım. İmar içinde ve ortak parseller olunca mecburen işin içine girmek gerekiyor. İnşaAllah hayırlı olur...

Başlamak bitirmenin yarısıdır derler hocam, inşallah hayırlısı ile en iyi şekilde biter, bilen ve güvenilir biri yoksa en iyisi bilmediğiniz işi bile kendinizin yapması bence, malum güvenilir insan sayısı baya az.

Sayfa 983/1044 İlkİlk ... 4838839339739819829839849859931033 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •