Sayfa 985/997 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Yüz binlerce üyesi bulunan Çiftlik Bank ile ilgili flaş gelişme
    Çok kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan Çiftlik Bank sırra kadem bastı! Yatırdıkları paraları almak için şirketin merkezine giden vatandaşlar, şirketin sessiz sedasız boşaltıldığını öğrendi. Çiftlik Bank Genel Müdürü Niyazi Karakoç'un ise bayilerle bir toplantı yaparak 'Ben de kandırıldım. Mehmet Aydın'a ulaşamıyorum. Başınızın çaresine bakın' dediği öğrenildi. Akşam saatlerinde ise üyeler bir başka haberle sarsıldı. Çiftlik Bank'ın Facebook hesabı da kapatıldı. Çiftlik Bank`ın İnegöl`deki tesislerine giden yüzlerce kişi, alacaklarına karşılık olarak tesislerde bulunan hayvanlara el koymaya kamyonlarla gitti.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/y...lisme-40769414

Şimdi bunlara `beter olun enayiler, sizlere her şey müstahak, sizin gibiler JET FIDILA bile üç kere, YEŞİL SERMAYE simsarlarına onlarca defa para kaptıran enayilersiniz, ne laftan, ne öğütten, ne tavsiyeden anlarsınız, LAYIĞINIZI bulmuşunuz . ` desek ayıp mı etmiş oluruz !...

Bir ara çiftlik bank mevzusunu bu foruma birileri taşımış , banka mevduat faizine alternatif gibisinden goygoylamaya kalkmıştı. Yanlış mı hatırlıyorum !...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,352
    Simdi bi de dovleti suclarlar, adamlar odeyeceklerdi ama dovlet durdurdu derler.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,352
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yüz binlerce üyesi bulunan Çiftlik Bank ile ilgili flaş gelişme
    Çok kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan Çiftlik Bank sırra kadem bastı! Yatırdıkları paraları almak için şirketin merkezine giden vatandaşlar, şirketin sessiz sedasız boşaltıldığını öğrendi. Çiftlik Bank Genel Müdürü Niyazi Karakoç'un ise bayilerle bir toplantı yaparak 'Ben de kandırıldım. Mehmet Aydın'a ulaşamıyorum. Başınızın çaresine bakın' dediği öğrenildi. Akşam saatlerinde ise üyeler bir başka haberle sarsıldı. Çiftlik Bank'ın Facebook hesabı da kapatıldı. Çiftlik Bank`ın İnegöl`deki tesislerine giden yüzlerce kişi, alacaklarına karşılık olarak tesislerde bulunan hayvanlara el koymaya kamyonlarla gitti.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/y...lisme-40769414

Şimdi bunlara `beter olun enayiler, sizlere her şey müstahak, sizin gibiler JET FIDILA bile üç kere, YEŞİL SERMAYE simsarlarına onlarca defa para kaptıran enayilersiniz, ne laftan, ne öğütten, ne tavsiyeden anlarsınız, LAYIĞINIZI bulmuşunuz . ` desek ayıp mı etmiş oluruz !...

Bir ara çiftlik bank mevzusunu bu foruma birileri taşımış , banka mevduat faizine alternatif gibisinden goygoylamaya kalkmıştı. Yanlış mı hatırlıyorum !...
    Isin icinden siyrilmak icin kandirildim demek moda oldu ulkede.
    Syg,

4. Üstadlar yurdum insanı böyle kısa sürede zengin olmanın peşinde koştukca daha cok ciftlik bank kurarlar

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 350 k ykb temdit 13,30 verdi. bıktım bunların bu tür ayak oyunlarından 14 den enparaya bağladım.

sanki borçluyuz alacaklı gibi vade bitimi ne olacağı belli değil bin dereden su getirmeler.

6. halkbank 500k usd , 4,30. temdit. 32 gün.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,352
     Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Üstadlar yurdum insanı böyle kısa sürede zengin olmanın peşinde koştukca daha cok ciftlik bank kurarlar

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çiftlikbank mağdurlarına meşhur Sülün Osmanın savunmasını armagan ediyorum. Buyrun aşk ile şevk ile okuyun. Nice ütülmelere
    "Benim dolandırdığım insanlar dolandırıcıydı aslında. Yani bana yaklaşma sebepleri beni dolandırmaktı. On tane bilezikle geliyorum adamın önüne akşam vakti. Kuyumcunun kapısındayız. Ve dükkân kapalı. Karımın hastalığını anlatıyorum, acilen bilezikleri bozdurmam gerektiğini, o an nöbetçi eczaneye gidip hastaneden istedikleri ilaçları almamın şart olduğunu söylüyorum falan. Hakiki olsalar bileziklerin fiyatı bin lira. Diyorum ki 300 liraya ihtiyacım var. Paranın gerisi umurumda değil, yeter ki karım ameliyat masasında kalmasın... Adam sabah kuyumcuya gidip bilezikleri bin liraya bozdurabileceğini ve birkaç saat içinde havadan 700 lira kazanacağını düşünüyor. O arada benim ayakçım da ortaya çıkıyor ve o almak istiyor bilezikleri. Telaşlanıyor adam kazanç imkânı kaybolacak diye. 300 lirayı verip alıyor bilezikleri, be de kayboluyorum ortalıktan. Adam ertesi sabah kuyumcuya gidip de bileziklerin sahte olduğunu öğrenince, dolandırıldım, diye karakola gidiyor. Ben aranıyorum. Demiyorlar ki ona, be adam 1000 liralık bileziği 300 liraya almayı düşünürken aklında ne vardı, diye. Gayet açık ki, beni dolandırmayı planlamıştı. Ben hayatım boyunca beni dolandırmaya kalkışmamış tek bir kişiyi dolandırmadım."

Syg,

8. '' kunduzi ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 985/997 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •