Sayfa 985/993 İlkİlk ... 485885935975983984985986987 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Kur Korumalı Mevduatın (KKM) da neticede bir yabancı para enstrümanı olduğu düşünülürse, bankacılık sektörü mevduatının yaklaşık %71'i (rekor) döviz ya da dövize endeksli (KKM). Bu oran KKTC'de (KKM olmadan) %80! Öte yandan, kamu sektörünün borç stokunda yabancı para payı %68 seviyesine dayandı (2010'da %28). Hem varlıklar hem de yükümlülükler ağırlıklı olarak döviz! Kur neden mi yükseliyor? (Emre Değirmencioğlu)
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Kur Korumalı Mevduatın (KKM) da neticede bir yabancı para enstrümanı olduğu düşünülürse, bankacılık sektörü mevduatının yaklaşık %71'i (rekor) döviz ya da dövize endeksli (KKM). Bu oran KKTC'de (KKM olmadan) %80! Öte yandan, kamu sektörünün borç stokunda yabancı para payı %68 seviyesine dayandı (2010'da %28). Hem varlıklar hem de yükümlülükler ağırlıklı olarak döviz! Kur neden mi yükseliyor? (Emre Değirmencioğlu)
    yükseliyor mu? nerede? bi bıraksalar o zaman görecez neyin ne olduğunuz con ahmet dönmeye devam ediyore

3. Bu başlığı şu anda 22 kişi okumaktadır. (6 üye ve 16 ziyaretçi)

Batman, aslanbey, Baron, iskender, realities, turali

başlığı Kurtlar vadisi basmış

4.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 22 kişi okumaktadır. (6 üye ve 16 ziyaretçi)

Batman, aslanbey, Baron, iskender, realities, turali

başlığı Kurtlar vadisi basmış
    Cepten girenler orada gözükmüyor.
    Misal ben yokum listede.

Kurtlar vadisi üyesi olmadığım için mi acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cepten girenler orada gözükmüyor.
    Misal ben yokum listede.

Kurtlar vadisi üyesi olmadığım için mi acaba?
    aslanbey, Baron, iskender,

onlar için dedim üstadım KV karakterleri

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    aslanbey, Baron, iskender,

onlar için dedim üstadım KV karakterleri
    Evet evet. Anladım o kısmı.

Cepten girenler orada görünmüyor. Belki şu an 100 kişi var başlığı takip eden, demek istedi şair.
    Bugün BİST’i cama kıstıracaklar gibi.
    İlerleyen saatlerde Euro da kafasını gönüllü olarak cama uzatabilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Ülkenin geldiği duruma bakın yahu...

Yeni hastane açılmadan icra geldi, jeneratörü götürdüler

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yapımına 2017 yılında başlanan ve bir türlü bitirilemeyen yeni devlet hastanesi açılmadan icra ve haciz geldi. Yapımcı müteahhitten alacağını tahsil edemeyen şirket 348 bin TL'lik alacağı için icra dairesi aracılığı ile jeneratöre haciz koydurup yediemine teslim ettirdi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...sag_textmanset
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Desidero üstadım her şeyi sanki başkan tek başına yapmış gibi bir izlenim var ama bu bir ekip işi olmalı çünkü ülkemizde demokrasi var, ayrıca son zamanlarda bir yerde sıkıntı çıksa en görünür affediliyor gerisi devam zaten sultandan af yazısını alırsan kadı da yargılayamazdı değil mi osmanlı da
    Batman Forever arkadaşım , geçen Dücanenin videosunda Osmanlıda Süleymaniye nin hemen yakınında bir tiryakiler çarşısı olduğunu öğrendim, bu çarşıda her konuda yalancı şahit bulunuyor muş ,mesela şu arazi benim desen ,diyelim 10 akçe karşılığında yemin billah arazi onun ben alırken , pazarlık yaparken oradaydım , diyen adamlarla dolu, ayrıca kadı da bu adamları tanıyor muş yani gelen şahitler hep ayni adamlar, bütün sistem leş .

Elbette ekip çalışıyor zaten 1 kişi kendi başına ne bilir , ne kadar denetler ekip yazıyı yazıyor geriye inançla yazıyı okumak kalıyor. İnançlı konuşursan önce kendini sonra başkasını ikna edersin.

Adaletin olduğu bir ülkenin yıkılması çok zordur , tarihte bütün yıkılan devletler de adaleti çürümüş devletler burada bile bir ortak anlayış üretemedik.

Biri arabasının arkasına Abdülhamit resurrection posteri yapmış mezardan çıkıp adam bunlara yardim edecek.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 985/993 İlkİlk ... 485885935975983984985986987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •