Sayfa 987/999 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    memlekette tek bir ari ırk var gibi konuşuyorsunuz, ırk olayını ciddiye bile almam..!!
    O konuda memleketimizde farklı ırklar olduğunu daha evvel yazdım.Demek okumamışsınız.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    1.000. Sayfaya 16 kalmış, sayfanın adının "DOLAR VE HER BIR B. KONUŞULDUĞU YER" olarak değiştirirsek, Mustafa bey rahat eder.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O konuda memleketimizde farklı ırklar olduğunu daha evvel yazdım.Demek okumamışsınız.
    almanyadan 3 türk vatandaşında corona teşhisi haberiyle her şey aydınlanır..!!

Şimdi corona her bir bok sayılmaz artık.Coronanın alakalı olmadığı enstruman yok.Dolar altın emlak hisse her sayfada corona konuşulabilir konuşulmalıdır da.Bu konudaki eleştirileri çok saçma buluyorum.Yahu daha dün FED acil toplantı yaptı 2008 den beri ilk kez acil faiz indirdi ve corona dünya ekonomisini etkiler bu nedenle faiz indiriyorum dedi.Eğer eleştiri corona konuşulması nedeniyle yapıldıysa saçma sapan bir eleştiri olur bence.

Bunlardan bir cacık olmayacak, ümidimi kesmeye başladım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Yunanistan sınırından yansıyan utanç verici görüntüler, Batı'nın gerçek değerini ortaya koymuştur" dedi.
    Oktay, "Kapısına gelmiş mazluma kurşun sıkan, botlarını batıran, savunmasız çocuklara gaz bombası atan zihniyeti tanımlayacak tek kavram barbarlıktır" diye konuştu.

Konuşmuş...

Oysa biz göçmene bağrımızı soframızı, hastanemizi, okulumuzu açarken, aykırı ses çıkaran hemen her kendi öz vatandaşımızı, kadın erkek, yaşlı, genç demeden, copluyoruz, gaz sıkıyoruz, üzerlerine her türlü bomba atıyoruz...Ölüyorlar , yaralanıyorlar...

Ama bunlar hain tabi...

Gezi gibi...Hak arayan işçi gibi. memur gibi, 1 Mayıs'ı Taksim'de kutlamak isteyen işçi gibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde, umre dönüşü öksürük şikayeti artan hasta, Corona Virüs şüphesiyle Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gözlem altına alındı.

Test mutlaka negatif çıkacak...

Var mı bahse giren?

8. Abim bisey diyeceğim... diyelim ki pozitif... ne gerek var ki ortalığı ayağa kaldırmaya... ölen ölecek kalan kalacak oyna devam yapacak bisey yok herkese bulaşacak işte bu meret.
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde, umre dönüşü öksürük şikayeti artan hasta, Corona Virüs şüphesiyle Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gözlem altına alındı.

Test mutlaka negatif çıkacak...

Var mı bahse giren?

Sayfa 987/999 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •