Onemli Gunler Banner
Sayfa 99/1003 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Abey olmuyo böyle bu bizim maliyeti üstü daha basman gerek bak böyle oyunda oynamam
    al benden de o kadar. En azından 157.200 e kadar basmalı bu hafta içinde. yoksa bende oynamayacam. Zaten viop bir oyun değil mi ? Haaa çiftlik baaaank ha viop bank.

2. Benim bildiğim MB 10'lu rakamları bari hemen görmesin diye içerden fahiş faizle dolar borçlanır; sonra da onları satarak kurları buralarda tutmaya çalışır bir süre için...

Tabi tutamaz, eninde sonunda kur yine yukarı patlar ama olsun...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Benim bildiğim MB 10'lu rakamları bari hemen görmesin diye içerden fahiş faizle dolar borçlanır; sonra da onları satarak kurları buralarda tutmaya çalışır bir süre için...

Tabi tutamaz, eninde sonunda kur yine yukarı patlar ama olsun...
    Elinde şu an bunu yapmak için bir miktar dolar var. Borçalanmadan yapabilirlerdi, bilerek tercih edilmiyor diye düşünüyorum
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4. NTV Para Retweetledi
    NTV
    @ntv
    ·
    2d
    Halkbank: Kurumsal kredilerde faiz indirimi söz konusu değil https://bit.ly/3BcFfH4

5.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    İçişlerine karışma vs yok. AİHM anlaşmasına imza atmışsın, adamı 4 senedir doğru düzgün yargılamadan, kanıt göstermeden tutuyorsun. Bu imza attığın anlaşma bunu engellemek için var. Adam da sana verdiğin taahhütü hatırlatıyor.
    aynı şey calibranın başına gelse eyrobası amrikası ayağa kalkıp calibraya haksızlık bu der miydi??

gözünüzü sevem bu adamı bu kadar masum göstermeyin..

ben adamı hiç tanımıyorum yalan diil bir gram hakkında bilgim yok.
    ama nasıl oluyor da bu kadar devlet bu adamın hakkını hugugunu bu kadar yakın takip ediyor ben anlamadım.
    sen annadın mı?

6. "iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler..." Ben olan bitene baktıkça bu gün gençliğe hitabedeki iktidar sahipleri kelimelerinin muhalefet ile değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum...siyasi,ekonomik,askeri olarak Türkiye'ye diz çöktürmeye çalışan abd öncülüğündeki batı ve emellerini gerçekleştirmeye çalışan Hdp'si,İP'i,Chp'si,SP'si,...millet enflasyon ve dolarla kandırılmaya çalışılıyor...bu filmi Irak'ta,Suriye'de,Libya'da,Ukrayna'da,Yugoslavya'd a,Gürcistan'da gördük...başarılı olurlarsa sonumuzu onlara bakarak anlayabiliriz...

şu anda konjektürel olarak durum 2 sene öncesinden farklı.. istediği kadar dolar satsın, gübresinden tut enerji fiyatlarına kadar fiyatlar dünyada belirleniyor.. bunların bir enflasyon yansıması var Türkiye'ye.. o nedenle geçmişte dolar satarak müdahele ettiler, şimdi ise saldılar.. bence.. psikolojik sınırları (mesela 10) hala kısmi savunma yapabilirler, ama büyük resimde bence yuları oldukça gevşettiler..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    aynı şey calibranın başına gelse eyrobası amrikası ayağa kalkıp calibraya haksızlık bu der miydi??

gözünüzü sevem bu adamı bu kadar masum göstermeyin..

ben adamı hiç tanımıyorum yalan diil bir gram hakkında bilgim yok.
    ama nasıl oluyor da bu kadar devlet bu adamın hakkını hugugunu bu kadar yakın takip ediyor ben anlamadım.
    sen annadın mı?
    20 sene önce mr erdoğan siyasi yasaklıyken durmadan büyükelçiler tarafından ziyaret ediliyordu, SONSUZ destek alıyordu onlardan , Türk devletine ise yasalara saygılı olması tembihleniyordu.. hatta mr erdoğan ın defalarca soros ile bile görüşmüşlüğü var..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 99/1003 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •