Onemli Gunler Banner
Sayfa 99/122 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 976 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. Baklayıp görücez. Allah sonumuzu hayır etsin.

2.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bende yüzde 20 civarı fiziki var. Kağıt olanlarıda satmadım. Kağıtlar iyi fiyattan verebilirdik. olmadı. Burada da çok yazdım. reddit olayı yüüznde çok yatırımcı özelliklede abd de uzun oynadı trade ederek para kazanan jp bu fırsatı iyi değerlendirdi. Hepsinin donunu bile aldı kademeler boş artık 23 te yapsa kar alamaz 23.64 e kadar piyasa sığ. Sonra tepki gelebilir algoritma bunu yapmaz. Muhtemelen çok kontrat patladı. YTD
    O kağıt ile pozisyon alıp batanların hepsi haketti k.bakma.

reddit'te millet boşuna yırtmıyor bir taraflarını fiziki alın diye.

Sitede bir kamyon çeşit var ama şu an JM bullion'da stoktaki tek 1 kilo bar bu:

https://www.jmbullion.com/1-kilo-pat...er-silver-bar/

914 Dolar, Ons'u 28.4 dolar. 18% premium var fiziki alımda.

Yalan dolan işler. Fiziki alan kimse yemiyor bu numaraları. 24'ten gümüş alan yok dünyada. (Bizde vardır kesin 25-26'dan satan. Bizim piyasa bir garip)

3. Bu yıl arzda bir toparlanma bekliyor olsak da üretim, daha önce görülen zirve seviyelerin altında kalacaktır. Ekonomiler karbon salınımı konusunda önlem aldıkça güneş panelleri daha önemli hale geliyor. Gri metalin elektriği iletmede çok etkili bir metal olduğu da göz önüne alındığında otomotiv endüstrisindeki önemi de ortaya çıkıyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında gümüşte ortalama 29,26 dolar seviyesini görebiliriz.â€
    Copied from investing...

4. ShadowStats (http://www.shadowstats.com/ ) sitesini de yürüten ünlü ekonomist John Williams en geç 2022 başında hiperenflasyon sarmalına girileceğine kesin inandığını söyledi ve alabildiğiniz kadar fiziki altın gümüş alıp kenara atın dedi. Yoksa mokoko dedi.

Bakıyorum bakıyorum giderek kararım daha da netleşiyor bu global krizde fiziki altin ve gumus elber daha ağırlıklı olarak gumus dışında bir çıkış göremiyorum.gumus dünyasındaki gerçekleri az bisi araştıran biri bu gerçekleri hemen anlar da bu topikte daha ayrıntılı bilgi vermek istemiyorum o bilgileri istemeyenlerin olduğunu görüyorum o yüzden gerek yok.

6. Syn HKM neden gerek olmasın bu forumlara giris amacimiz biseyler ogrenmek degilmi,hepimiz ayni gemideysek bilgi paylasildikca guzel ,selamlar

7. dünya piyasasında mevcut fiziki gümüşün 250 katının sanal olarak alınıp satıldığına dair (kesin bilmiyorum) söylentiler var.. bu durumda reddit ve benzeri yapıların sanal değilde fiziki olarak bu işe girmeleri nelere neden olacağını az çok herkes tahmin edebilir bence... yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir

Sn hoştan debt clock diye girin orda amerikanın borcu anlık güncelleniyor en son 28 trilyondu.kagit üzerinde altin gumus fizikinin kaç kâti satılmış panonun sağ altin da var.ayni panonun sağ ortalarında altin standardı devam etseydi altin ve gumus kaç dolar olmalıydı o da var.o rakamlara bakın ortalıkta dönen uckagidin büyüklüğünü anlarsiniz

Sayfa 99/122 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •