Sayfa 99/393 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3141 madde; 785 - 792 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    2.5 MILYAR lottan fazla hissesi var, daha ne bedelsizi ?

Ne kazanacak ta, 2.5 Milyara bolup, ne verecek.?
    Ttrak- otokar- froto- tüpraş aslında nispeten düşük sermayeli denebilir. Hepsi 100 lira civarı ve dolaşımdaki lot sayısı az.

2.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ttrak- otokar- froto- tüpraş aslında nispeten düşük sermayeli denebilir. Hepsi 100 lira civarı ve dolaşımdaki lot sayısı az.
    Yillik kar'i dolasimdaki hisse sayisina degil, toplam hisse sayisina bolerler.

Bu saatten sonra, her yil nakit kar payi vermeyen hic bir sirketin hissesini almam.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yillik kar'i dolasimdaki hisse sayisina degil, toplam hisse sayisina bolerler.

Bu saatten sonra, her yil nakit kar payi vermeyen hic bir sirketin hissesini almam.
    Tabikide toplam ödenmiş sermayeye bölecek. Benim bahsettiğim fiili dolaşımın artması için ya bedelsiz/ bedelli veya yeni halka arz lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Tabikide toplam ödenmiş sermayeye bölecek. Benim bahsettiğim fiili dolaşımın artması için ya bedelsiz/ bedelli veya yeni halka arz lazım.
    Sirket hisselerin % 26.41'i halka acik, bu da 660 Milyon lot hisse yapar.

Zaten yabanci yok, kim alacak bu kadar hisseyi ?

Hissenin bugun ku fiyati bunu size soyluyor olmali.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sirket hisselerin % 26.41'i halka acik, bu da 660 Milyon lot hisse yapar.

Zaten yabanci yok, kim alacak bu kadar hisseyi ?

Hissenin bugun ku fiyati bunu size soyluyor olmali.
    Sermaye benim için önemli bir kıstas değil. Finansal koşullar daha kötüye giderse diye dedim. Temettü yerine dönem karını sermayeye ekleyebilirler.

6. Bizim “ yerli ve milli” fonların koç holdingi yukarı sürecek gücü maalesef yok. Hele hele bariz yabancı satışı varken. Mecbur bekleyeceğiz

7. 3 gün önce enerjileri tavana sürdüler. Bugün havayolları ve türevlerinde işlem yapıyorlar. Bir grup var, algolar çalışıyor ama ne bankalara ne holdinglere uğruyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bizim “ yerli ve milli†fonların koç holdingi yukarı sürecek gücü maalesef yok. Hele hele bariz yabancı satışı varken. Mecbur bekleyeceğiz
    Bence beklemeye deger hisselerin basinda geliyor.

Sayfa 99/393 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •