Sayfa 99/459 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3672 madde; 785 - 792 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    100 k üzeri boşaltmış

Kaç emirle gerçekleştiğini soranlar var. Ben bunları yüklerken ilk resimde tavanda 1664 emir vardı ve resim yüklerken nasıl taban oldu göremedim.

3. Sayın Kaymakç bu dağılımı nasıl yorumluyorsunuz. Tşk

4. Mehmet mus a tweet atalim.Açiklama yapabilir

5. Banka faaliyetlerinde aksama yoktur dese yeterli

6.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Kaç emirle gerçekleştiğini soranlar var. Ben bunları yüklerken ilk resimde tavanda 1664 emir vardı ve resim yüklerken nasıl taban oldu göremedim.
    Yani bir kaç emirle ve büyük lotlarla satış bir anda gerçekleşmiş olabilir mi demek istediniz?

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Yani bir kaç emirle ve büyük lotlarla satış bir anda gerçekleşmiş olabilir mi demek istediniz?

Hayır resimleri yüklerken izleyemedim görmedim yani.

8.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    İşte hissenin çoğunun küçük yatırımcıda olmasının dezavantajı da bu heralde panikle yığdılar tabana, geri çekseler bence toparlar biraz, tek kişi satmadı ki sonuçta?
    Maliyetim 17 sanırım zarar etmem fazla taban yapsa bile ne dersin?
    Dostum sen zarar etmez yine kazanırsın o zamana kadar tepki alımı gelir kişisel fikrimden kimse etkilenmesin ama yarın direk taban açarsa yukarda verdiklerini kaçırmak istememeleri
    Bu hisseyi ben 7 tl de almadım Berat Albayrak açıklama yaptı dedim beklenti bitti dönebilir diye ama asıl operasyon ondan sonra başladı anca izledik
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 99/459 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •