Sayfa 99/183 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1460 madde; 785 - 792 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Sayin Cover 13 benim hesabim su yonde Dolasimdaki hisse yaklasik 14 milyon , bunun 4 milyonu daginik 10 milyonu toplu olsa hergun ortalama 100.000 lot kadar kucuk yatirimci aliyor en fazla yil sonuna kadar baskilarlar sonrasi yok 15 liraya sattigi mali 100 liraya geri alamaz o yuzden bu yontemi yapacaklarini zannetmiyorum en onemlisi pandemide bile dustugu yer belli cok asagilara verebileceklerinide sanmıyorumki umarim verirler toplariz yuzde 5i nasil tamamlarlar en onemli soru bu
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Hisse pahalı değil de, tek bir sorun var. % 5 nasıl dolaşıma girecek. Toplu mal var ortada, hissenin pazar değişmesi istenmiyorsa o % 1 mal piyasada satılmalı alıcı hazır değilse bu fiyatın aşağı çekilmesine sebep olabilir mi Bilemiyorum. benim Tborg ile ilgili tek korkum bu açıkcası. % 5 dolaşıma girmezse ve pazar değişirse ne olur. bunları iyi değerlendirmek lazım. Hisse volativ olabilir önümüz deki günlerde,

Bu sene bu şirketin karlılığının bu şekilde iyi devam edeceğini düşünüyorum. Dolayısıyla bir dönem sancılı işler olma olasılığı varsa da temel hisseyi eninde sonunda iyi yerlere götürecektir.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : investment34; 24-09-2020 saat: 23:44.

2. Yüzde 4,30 u halka Çık. Yaşar holding çıkıp 2,1 milyon lotu arz etsin olay ttatlıya b

Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Sayin Cover 13 benim hesabim su yonde Dolasimdaki hisse yaklasik 14 milyon , bunun 4 milyonu daginik 10 milyonu toplu olsa hergun ortalama 100.000 lot kadar kucuk yatirimci aliyor en fazla yil sonuna kadar baskilarlar sonrasi yok 15 liraya sattigi mali 100 liraya geri alamaz o yuzden bu yontemi yapacaklarini zannetmiyorum en onemlisi pandemide bile dustugu yer belli cok asagilara verebileceklerinide sanmıyorumki umarim verirler toplariz yuzde 5i nasil tamamlarlar en onemli soru bu

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşlar 2,1 milyonu borsada işlem görür hale getirsin yaşar holding yeter. Yılbaşına kadar vakti var sanırsam. Karlılık iyi. Dönem 9 aylık bekleniyor iyi. Bugün satışa çıkarsa istese 1 günde bu kadar kapıdı satabilir.
    9 aylık beklentisiyle takibime girenlerden.
    Umutluyum.

Not: yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçükmyatırımcı muhabbetidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 2,1 milyonu borsada işlem görür hale getirsin yaşar holding yeter. Yılbaşına kadar vakti var sanırsam. Karlılık iyi. Dönem 9 aylık bekleniyor iyi. Bugün satışa çıkarsa istese 1 günde bu kadar kapıdı satabilir.
    9 aylık beklentisiyle takibime girenlerden.
    Umutluyum.

Not: yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçükmyatırımcı muhabbetidir.
    Bu arada bu pazar değişikliği korkusuyla kağıda iyi baskı kurdular gibi geliyor. Yoksa buralarda imkanı yok kalmazdı. Bekleyelim bakalım 9 aylığı. Speğüni ürkütmeden küçük küçük lotlarla bulaştık artık.

Not: yaZılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir.

Yaşar holding🤔

5. ne saçma sapan bir tahta bu. Hayret
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Doğru ya yaşar çoktan çıktı bu kağıttan. Yabancılar tamamını almıştı. Özür

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yaşar holding🤔
    Yani burada malın toplu sahibi bir miktarını daha sürer demek istemiştim. Düzeltiyorum

7. Kaç gündür izliyordum, sermaye yok almak için, kedinin ciğere baktığı gibi bakıyordum ha bugün ha yarın yükselecek ve hevesim kaçacak diye. Tavana gidiyor şimdi
    Neyse yapacak bir şey yok.

8. Tavan olmuş galiba.

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Kaç gündür izliyordum, sermaye yok almak için, kedinin ciğere baktığı gibi bakıyordum ha bugün ha yarın yükselecek ve hevesim kaçacak diye. Tavana gidiyor şimdi
    Neyse yapacak bir şey yok.
    Hayırlı olsun.

Not: alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir

Sayfa 99/183 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •