Sayfa 99/709 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 785 - 792 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Spek amcanın hesabı tutmadi, midyata pirince giderken elindeki bulgurdan oldu galiba o yuzden ilerleyemedi.

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Referandum sonuçlarının başta ülkemiz milletimiz devletimiz vee AÇIKCILARIMIZA hayırlar getirmesini diliyor,özellikle açık satışları mümkün olan en yüksek fiyattan kapatmalarını tavsiye ediyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Referandum sonuçlarının başta ülkemiz milletimiz devletimiz vee AÇIKCILARIMIZA hayırlar getirmesini diliyor,özellikle açık satışları mümkün olan en yüksek fiyattan kapatmalarını tavsiye ediyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Açıkçıların açıklarını kapatması için satanlar olması gerekir. Umarım kimse satmak istemez de en yüksek fiyatlar gelir...

5. Millet satışa lot yazmasa veya büyük lotlar olmazsa cok panik yapmak için ellerindekileri satıp düşürüp millet satsın mal toplayalım için uğraşır açıkcılar bu arada satışlarda lot olmazsa cok ciddi pirim görülebilir çünkü büyük oyuncular acıkcıları öpmeyi sever büyük para böyle kazanılır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Açıkcılar malı topladılar galiba.

7. yok mu bı pasta paylasacak kımse ?

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 99/709 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz