Sayfa 99/414 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3306 madde; 785 - 792 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Kendimizce makul bı miktarda bekliycez..
    Bı kere bulastik..
    Bakalım neler olacak..
    Ama bu adamlar kesinlikle halk düşmanı tipler..
    Ahali para kazanmasin diye çırpınıyorlar.
    Sabah tezgahı açıyorlar nasıl bı numara ceviririzde ahalinin 3 5 kuruşunu carpariz diye plan program yapıyorlar..
    İyi bilançolu ucuz kalmış kağıtlar bunların av sahası...
    Çünkü bu tip kağıtlara alıcı geliyor...
    Arcelige o bilançosu o fiyatıyla gidecek halimiz yok..
    Ama Arçelik düşmüyor , yukarı gidiyor , çünkü ahaliden alıcısi fazla yok, rahat rahat yukarı cekebiliyorlar...
    Otokar aniden tavan oluyor..onunda fazla alıcısı yok...
    Hangi kağıda alıcı geliyorsa bu adamlar avlanmaya başlıyorlar ....
    Kardemir, Alarko gibi bariz ucuz kalmış hisseleri bir ay bile olmadan %50-60 götürdüklerini gördük. Borsamızda en kolay para kazanma yolu ya sağlam tüyo bulacaksın ya da temeli sağlam, ucuzun da ucuzu hisseyi bulup yatacaksın. Benim bildiğim gyo, girişim sermayesi hisseleri hariç 2021 net kar beklentisi ile 1.6-1.7 F/K civarı, 2022 net kar beklentisiyle belki de daha düşüğe fiyatlanan başka bir hisse yok. Navlunlar bu seviyelerde bile kalsa 2021’den çok daha iyi olacak bir senede Gsdho’nun parlamaması bence çok zor. Yeter ki navlunlardaki iyi durum bozulmasın.

Navlunlar geri dönüşünü yaptı ,dolar patladı patlayacak ,800 milyon üstü yıllık kar gelecek fk sı 1.5 falan olacak kağıdı satıp da ne alacağız.Kalmış 14 gün beklemeye devam))))))))))

3.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Dolar stabil, navlunlar ise oldukça yüksek seviyede olsa da tarihi zirvesinden uzak olduğu için küçük yatırımcının pek ilgisi kalmadı. Son iki bilanço iyiydi ve fiyatlamak için son anı bekledi. Demek ki adamların tarzı bu. Bu senenin güzel tarafı ise son çeyreğe kadar her çeyrek üstüne koya koya gideceğiz gibi. Spot ve vadeli navlun fiyatları ortada. Yabancı yatırımcının ya da fonların illa ki ilgisini çekecektir.
    Valla umut fakirin ekmeği bekliyoruz yabancının gelmesini... Bu insafsizlarin elinden kurtarsalar keşke. Borsa İstanbul'daki patronların yüzde 90 i kötü niyetli... Hangisi daha kötü tartisilir.hepsi işi gücü bırakmış ky nin 3 kuruşuna göz dikmiş. Yabancı dediğiniz geçen 20 milyon satan deutche ise ben arkadaşın bıyıklı olduğunu düşünüyorum. 6-7 ay önce 2.14 hareketini yaparken 0.25 cent ortalamasi ile 20 milyon alan deutche 6-7 ay tek lot satmadı. 0.18- 0.19 centten 3-4 gün içinde 20 milyonu tamamen boşalttı. Sorarlarsa yabancı çıkıyor hisseden zaten ondan sonra 1 hafta 10 gün için de 3.07 hareketini yaptı. İnfodan işlem yapan yatırım fonu hisseyi maymun yaptı kaç gündür. İnfoyu takip ediyorum şu ara özellikle...

4. Yarın açılış sıkıntılı olacak gibi. Bakalım hayırlısı artık. Bari bizimki bugünden düştüm deyip sabah biraz sağlam dursa. 🤣

https://twitter.com/emekliborsaci/st...180266502?s=21

5. Sanki bizim gemiler de savaş bölgesinde.Ortalamadan fazla düşüyor.😊

6. 3.07 den hizli düştü..
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

7. Ab ülkelerinin rusyaya yaptırımları , parayı diğer gelişmekte olan ülkerelere başta bize olmak üzere konuşuluyor.

Dolar artıyor bdı 2200 oldu orda da ben bir patlama bekliyorum.Bir şey olmaz 11 martda her şey değişir.Çok az kaldı.

Sayfa 99/414 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •