Onemli Gunler Banner
Sayfa 99/1000 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yalnız değilsiniz

dolar kuru destek çıkmasa durum daha da vahimdi. daha da aşağı salar, dolar bizde geri giderse uzun bir süre yatacağım üstüne mecburen.

neyse.. margin call'lar daha da b.kunu çıkarmazsa ptesi yeni ayla beraber toplar inşallah diyelim. amin.
    Benide ekleyin listeye, ama her filmde nasıl önce inek, şişman, aptal sarışın ölüyorsa finans piyasasındada ilk altını feda ediyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yalnız değilsiniz

dolar kuru destek çıkmasa durum daha da vahimdi. daha da aşağı salar, dolar bizde geri giderse uzun bir süre yatacağım üstüne mecburen.

neyse.. margin call'lar daha da b.kunu çıkarmazsa ptesi yeni ayla beraber toplar inşallah diyelim. amin.
    Ben bu margin call işine hiç inanmıyorum.Geçen yıl mart çöküşünde bir günde gümüşü 15 dolardan 12 dolara düşürdüler.Sonra da başka yerde sıkışan gümüş sattı falan dediler.Yahu gümüşe kim ne zaman yatırım yapmışda margin yiyince gümüşü satsın.E sen yüzde 30 düşürerek sattığın bir şeyden çıkarak nerden kar yazıyorsun,bana masal geliyor.Aşı ile ilgili haberlerde her dafasında altına 100 dolar bastılar,e o zaman margin yok bir şey yok.Burda bir grafik var bu grafiği çizenler var,onlar ne derse o bekliyoruz bakalım.Ben gümüşe güveniyorum gümüşe 28 dolardan bile fiziki acaip talep vardı,26 dolarda millet etf falan bırakmaz yağmalarlar piyasayı,bekliyoruz bakalım.Ben emtiadaki olayı dolardakine benzetiyorum.Yahu kasan 42 milyar dolar açık vermiş,sen swapla dolar borçlanıp satarak doları düşürüyorsun ,olur mu olmaz,olmadığını bir günde gördün.O kadar 6.2 raporu,not yükseltme,onlarca analistin beyin yıkaması boş çıktı millet dolarını satmadı,az bişi taleple olanı gördünüz.Benzeri emtiada da olacak diye düşünüyorum.Zaten kapana düştük yapacak bir şey yok.

Jöleli yeni hedefi koymuş.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben bu margin call işine hiç inanmıyorum.Geçen yıl mart çöküşünde bir günde gümüşü 15 dolardan 12 dolara düşürdüler.Sonra da başka yerde sıkışan gümüş sattı falan dediler.Yahu gümüşe kim ne zaman yatırım yapmışda margin yiyince gümüşü satsın.E sen yüzde 30 düşürerek sattığın bir şeyden çıkarak nerden kar yazıyorsun,bana masal geliyor.Aşı ile ilgili haberlerde her dafasında altına 100 dolar bastılar,e o zaman margin yok bir şey yok.Burda bir grafik var bu grafiği çizenler var,onlar ne derse o bekliyoruz bakalım.Ben gümüşe güveniyorum gümüşe 28 dolardan bile fiziki acaip talep vardı,26 dolarda millet etf falan bırakmaz yağmalarlar piyasayı,bekliyoruz bakalım.Ben emtiadaki olayı dolardakine benzetiyorum.Yahu kasan 42 milyar dolar açık vermiş,sen swapla dolar borçlanıp satarak doları düşürüyorsun ,olur mu olmaz,olmadığını bir günde gördün.O kadar 6.2 raporu,not yükseltme,onlarca analistin beyin yıkaması boş çıktı millet dolarını satmadı,az bişi taleple olanı gördünüz.Benzeri emtiada da olacak diye düşünüyorum.Zaten kapana düştük yapacak bir şey yok.
    Gümüş ons için 19 dolar beklentim devam ediyor. Küresel realizasyonda geçerli olmak üzere.

5. Koşun has trollerden efe78 gelmiş ama yanlışlıkla viopçulara dalmış:

efe78 efe78 is offline
    Sadık Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    993
    Hazır döviz yükselmişken 8.50 lerden dolar alıp bankada hesap açtıranlara sesleniyorum: yine 8.50 olur diye boş yere beklemeyin,buralardan az zararla bozdurun dövizleri...memlekete de faydanız olsun bir kez.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Jöleli yeni hedefi koymuş.
    Dolar 1 lira olacak falan diyemiyor artık. Düşük hedef veremiyor.

7. Zerre miskal,öz düşünce yok,fikir geliştirme yok,savunduklarının memlekete ne faydası olduğunu ,bunca yıl ne getirip,ne götürdüklerini sorsan error verecek adamlar milletin vatana faydasını ölçmeye kalkıyor,ne günlere kaldık...

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 99/1000 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •