Sayfa 99/881 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7043 madde; 785 - 792 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Erken başladılar hisseyi baskılamaya. Ben gelecek hafta ortalarını bekliyordum. Neyse ben güçlü bilanço bekliyorum. Dönem içinde borçların azlatıldığını, eksi doviz pozisyonunun fazla etkili olmayacağını düşünüyorum. Bekleyeceğiz göreceğiz

2.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Kim o yorumcular, aspirda mi trtsporda mi?
    a spir da...

3.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    oha 100.000 lot mu var.

Allah bereket versin
    Eyv abi
    Ben aslında o tabloya bakarak biz ne sonuc cıkaralım diye sormustum ama laf sokma derdinde millet…
    Bazen mal topluyolar ama fiyat sabit kalıyor bazen fiyat yükseltip mal satıyorlar vs para babalarının türlü işleri var.
    Ama adam tablo okuyamıyor musun diyor?

Yüzüne bakılmayan kagıtlarda teknik olarak alıp zirvesine yakın satıp ford a eklediğim işlerle lot biriktirdim ben…Onları yazsam gene iş bilmeyen olcaz.önemli de değil…

Borsada timsah gibi avını bekleyen ky yani biz para kazanabiliriz hırslarımızı dizginleyebilirsek diye düşünüyorum…

Bakın sn alanzo güçlü bilanço bekliyor ben de bekliyorum acizane satıslar iyi gibi ama hisse fiyatı durgunlaştı gibi.
    Para baronlarının işine akıl sır ermez….
    Herkese bol kazanç…
    Syg ytd

4.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Önemsediğimden değil ama işyatırım da yeni hedef vermiş.

https://twitter.com/BayTutumlu/statu...509637121?s=20
    Hele şükür güncellemişler hedeflerini…
    Ytd syg

5. Euro kuru %40 yükselmiş hızlıca , sen al dan tut a indir.Büyük saçmalık.3. çeyrek ile beraber yüksek kur etkisini göreceğiz.Buralardan satılık malımız yok.Daha yeni başlıyoruz.

6. eur/usd kurunun artması bize olumlu yansıyor diye okumuştum. iyi bilançonun ittirmesi ile euro'ya karşı ederimize geliriz umarım.

7. 2Ç bilançolar ile kaçınılmaz olarak 50 dolar hareketi başlayacak.

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    2Ç bilançolar ile kaçınılmaz olarak 50 dolar hareketi başlayacak.
    Dolar değil, Avro

Sayfa 99/881 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •