Sayfa 991/1009 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Maşallah dedik 3 dakika yaşamadı ya :D

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Sn Ayasofya2005,

Sizin kredi kartınızın hastasıyım...nassı bi kartmış arkadaş...stok yaptınız...altın aldınız...araba aldınız...çocuğu everdiniz..

İlim yapmışsınız bu alanda..
    Abi kızın işyeri Suriyeli çalışanların çok olduğu bir yer otobüs Suriyeli erkek dolu. O yüz kredi çekip ilk araba aldık 2000 model scoda felicia. Sonra onun bagajı küçük geldi onu sattık Dacia aldık. Onun bagajı da yetmedi Opel Vectra 1992 model aldık. Araba kızda ben bir yere gidecek olursam alıp götürecek. Evlenince işe bununla gidecek. Düğün hazırlıkları çoğunu önceden aldım. Gıda uzun miyadli olanların çoğu geçmiş yıllarda. Bu sene ufak tefek ilave oldu. Takriben düğün dahil 130 bin borç var. 6 ayda bunun ödeyebilicegimiz kadarını öderiz düğün de takılan çeyrekler ile de kalanı öderiz. Hesabım bu şekilde tutar tutmaz bilemem. Eğer hesabım tutmayacak gibi olursa çekebildigim kadar kredi ve bankaya haciz durumuna düşmek maaşın 1/3 ünü alsınlar. Henüz o kokuyu almadım. Ama en kötü planım bu.

3. Seçime kadar böyle gidecek gibi. Seçimden sonra Allah kerim. Açtılar açtılar, açmadılar ortalık 46 olur.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hesabım bu şekilde tutar tutmaz bilemem. Eğer hesabım tutmayacak gibi olursa çekebildigim kadar kredi ve bankaya haciz durumuna düşmek maaşın 1/3 ünü alsınlar. Henüz o kokuyu almadım. Ama en kötü planım bu.
    Vallahi abi benim de aklımda hep bu var. ))) Kaçmıyoruz ya anasını satayım zaten haciz edebileceği bir araba var onun da kokusunu alırsam veririm birinin üzerine 6 ay önceden. Girsinler sıraya alsınlar alacaklarını ))

6. Benim iki kartın toplam limiti 120 bin iki ay önce maaş taşıdım kredi kartı vermedi diğer kartları kapatın yada limiti düşürün öyle verelim dediler. Bende limit düşürmek için başvurdum Denizbank dediki BDDK nin yeni aldığı karar doğrultusunda kredi kartları toplam limitiniz maaşınız 3 katı kadar. Yani şuana100 bin eksiye düşecem. Bende o gün anladım burada paylaştım çekebildigim avansları çektim. Bundan sonra sadece borç ödeyeceğiz.

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Seçime kadar böyle gidecek gibi. Seçimden sonra Allah kerim. Açtılar açtılar, açmadılar ortalık 46 olur.
    Bütçe 2 kere patlar..
    Kapital tanrıları günahlar için kurban ister..

*gene seçim gene dejavu.. Aynı replikler, aynı olaylar, aynı oyuncular, aynı firariler..
    Memento mori

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Vallahi abi benim de aklımda hep bu var. ))) Kaçmıyoruz ya anasını satayım zaten haciz edebileceği bir araba var onun da kokusunu alırsam veririm birinin üzerine 6 ay önceden. Girsinler sıraya alsınlar alacaklarını ))
    Abi sende maaşlı adamsın. Çoluk çocuk okuyordur. Eşin çalışmıyorsa kira okul masrafları market vs maaşın yetmesi mümkün değil. Bu sadece sana bana mahsus değil. Çoğunluk böyle.

Sayfa 991/1009 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •