Sayfa 992/1009 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. Sayın dudu,

türkbükünden gelen bilgi

Bayram boyunca,

gündüzleri beachlerde yer

Akşamlarıda restorantlar da yer bulmak imkansızmış

Aracılar bile varmış yer için

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    market fiyatı söylediklerim

Zamlar geldi

Dom perignon şampanya 2000 den 2400 e zamlanmış

Chandon rose köpüren şarap 270 ten 290 a zamlandı

Henkell köpüren şarap 229 lira geçen seneden beri aynı

(Henkell ile chandon aynı fiyattı ama henkell zam yapmadan durabildi)

Yerli marka YAŞASIN bile 275 ! İthal ürün yerliden ucuz nasıl oluyor çözemedim.
    Yaşasın, şampanya üretim yöntemiyle yapılıyor, köpüren şarap değil. bu yüzden fiyatı ucuz bile.

3. Teknem olacak kadar finansal rahatlığım olacak, ondan sonra kendi özgür iradem ile onlarca diğer tekne arasında sandwiç olacağım...

Milletin kafası çok değişik çalışıyor.

Koca Akdeniz'de, Ege'de başka koy mu yok? Biliyorum var. Ama amaç zaten rahatlamak değil, amaç "xxxx" isimli koyda konakladım diyebilmek. Yapmış olmak için yapmak yani aktiviteyi.

Duduya sorun orasi az ruzgar alan sakin bir yer denizi temiz ondan dolayi.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Teknem olacak kadar finansal rahatlığım olacak, ondan sonra kendi özgür iradem ile onlarca diğer tekne arasında sandwiç olacağım...

Milletin kafası çok değişik çalışıyor.

Koca Akdeniz'de, Ege'de başka koy mu yok? Biliyorum var. Ama amaç zaten rahatlamak değil, amaç "xxxx" isimli koyda konakladım diyebilmek. Yapmış olmak için yapmak yani aktiviteyi.
    Bölgedeki bazı koylar diğerlerinden daha güzel (temiz, durgun, sakin deniz olması ve az rüzgar alması yönüyle) . Bir kez tekne ile giden her yaz gitmek ister...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Bölgedeki koyar çok güzel. Bir kez tekne ile gidin her yaz gitmek istersiniz...
    Güzeldir de böyle kalabalık olunca zevkli olmaz diye düşünüyorum. Bana göre değil. Az ileride daha az güzel bir koyda tek tekne olmayı tercih ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Güzeldir de böyle kalabalık olunca zevkli olmaz diye düşünüyorum. Bana göre değil. Az ileride daha az güzel bir koyda tek tekne olmayı tercih ederim.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Bölgedeki bazı koylar diğerlerinden daha güzel (temiz, durgun, sakin deniz olması ve az rüzgar alması yönüyle) . Bir kez tekne ile giden her yaz gitmek ister...
    Teknede tatil yapan biri gözü ile olay daha farklı (temiz, durgun, sakin deniz olması ve az rüzgar alması yönüyle).
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,153
     Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Sayın dudu,

türkbükünden gelen bilgi

Bayram boyunca,

gündüzleri beachlerde yer

Akşamlarıda restorantlar da yer bulmak imkansızmış

Aracılar bile varmış yer için
    Iste bu nedenle bayramda gitmem bir yere.. Hatta tem ve agu'da da otele gitmem. Sadece tekne tatili yaparim.
    Belki de ileride onu da eylule alirim bu sene bir goreyim bakayim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 992/1009 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •