Onemli Gunler Banner
Sayfa 993/1004 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Viop LIII

Suriye'de dengeler değişiyor

Suriye’nin doğusundaki Deyrizor kentinde terör örgütü PKK/PYD, ABD yönetimiyle hareket eden aşiretleri de hedef almaya başladı. İki taraf arasındaki çatlak PKK’nın Ahmet el-Habil isimli aşiret liderini tutuklamasıyla çatışmaya dönüştü.

geçen yıl Türkiye operasyona hazırlanmıştı....ekonomik kriz, deprem...harekatı unutturdu.....Yanlız iş ciddiye binerse....Asker ,hükümet uyarıları tekrar verir....

2. Girmeli zaten, işsizlik te oluşacak....talep azalsın piyasa bir kendine gelsin, kamu küculsün, enflasyon düşme eğilimine girsin. Acı reçete olmadan, ürettiğini iki misli fiyattan satmadan, bir yeri işgal etmeden ya da senyoraj geliri olmadan bu haliyle işler düzelmez. Evin reisi eve para getiriyor eşi de devamlı alışveriş yapıyor, tasarruf yok. Yürür mü yürümez. Sen ben çalış devlet te yesin. Oh ne ala mualla.
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    TÜRKİYE DE RESESYONA GİRER BU GİDİŞLE.....Özellikle Merkez bankası yüklü bir faiz artırı mı gelirse....
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Türkiye'deki seramik karo üreticilerine baktım. Yeni karolar büyük ebatlı ve teknik granit veya porselen gibi daha pahalı ürünlere kaymış.

Eski tip ürünler daha ucuz, yeni ürünler oldukça pahalı.

Seramik üretenler vitrifiye de üretiyor ama onları kıyaslamak daha zor. ECA Serel sadece vitrifiye alanında var karo görmedim.

Listede belki eksik üreticiler olabilir.

Serel Seramik'in 700 bin m2 alanda karo seramik yatırımı temeli geçen yıl atılmış.

https://www.insaatyatirim.com/haber/...a-hazirlaniyor

Bien Aydın Çine'de 100 milyon m2 kapasiteli fabrika kuracakmış.
    https://www.insaatderyasi.com/bien-d...yor-24160h.htm

https://www.romaseramik.com/post/t%C...brikalar%C4%B1

https://www.nafigural.com.tr/wp-cont...-2015-para.pdf
    Son düzenleme : ariston; 31-08-2023 saat: 05:30.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

İkinci el motorlu kara taşıtları ve taşınmaz ticaretiyle ilgili yönetmeliklerde değişiklik yapıldı.
    2. İlan sitelerinde ikinci el taşıt veya taşınmaz ilanı vermek isteyenler, sahte hesaplar veya gizli kimlikler kullanarak ilan veremeyecek.
    3. İlanı verilen taşınmaz veya taşıtın gerçek sahibi veya yetkilendirilen kişi olmadıkça ilan verme yasaklandı.
    4. Emlak komisyoncuları ve oto galericiler, yetki belgeleri ile ilan verme hakkına sahip olacak.
    5. İlan sağlayıcılar, üyelik öncesi kimlik doğrulaması ve yetki doğrulaması yapmak zorunda olacak.
    6. Mevzuata aykırı davrananlar için 10,000 TL'den 100,000 TL'ye kadar idari para cezası uygulanacak.
    7. Değişiklikler, sahte ilanların engellenmesi, spekülatif fiyat artışlarının ve ilan kirliliğinin önlenmesi amacıyla yapıldı.
    8. Ticaret Bakanlığı, değişiklikleri tüketici

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    40-45 dolarla olacak iş değil. Gram yatırımı resmen ölü yatırımmış. Beni müthiş zarara uğrattı. Seçime kadar birşey olacağı da yok gibi. Sanal gramları bozup borsaya mı yatırsak, ne dersiniz sayın sindoma53?

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatırımı ne anlamda yaptığınıza bağlı aynı zamanda hangi yatırımı yaparsanız yapın MALİYET önem arz eder.
    900 liradan gram altın alanla 1600 alan aynımı sizce , aynı örnek borsadaki herhangi bir tahta içinde geçerli x bir tahtayı 1 liradan alanla 4 liradan alan aynı mı , sonuç olarak yapılan her yatırımda iş maliyetle hesaplanır ha araya zaman veya enflasyon vs karşılaştırırsınız o şahıs ların kendi planlaması veya sepet yapma isteği ile alakalı.
    bu yüzden insanlar anladığı işi yapsın .
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,897
    VADE SONUNDAYIZ.Herif genelde var olan trentin uç noktasında bitirir.

Bu vadede düşüş var idiyse ise en dipte, ralli ise en tepede...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

günaydın esnaf.. hayırlı işler

herkes ALTUN da şort mu ? zor olacak ama 186x leri yakacağuz ALLAH'ın izniyle

1948--1950 kesin STOP...

üstüne çıktı girdi yapabilir stop çalıştırmak üçün, ama ben beceremiyorum onu

1950 de bırakacan pozu.. sonra tekrar hesap yapacan

Pay Vadeliler,

Sayfa 993/1004 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •