Sayfa 1005/1006 İlkİlk ... 55059059559951003100410051006 SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 8,033 - 8,040 arası.

Konu: Vob 24

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    2.80- 3.90 rallisini yabancı türkiyeyi terketmek isterse her türlü verir..bugün ülkenin bu sorunlarından gem vuranlar 1.20 de doların yüzüne bile bakmıyodu..
    neden terk etsinki piyasa zaten onların.

ikincisi ülke sorunları ile dolar anlık tepki verir vize vs. hepsinde anlık tepki verdi ama geri düştü.

üçüncüsü tüm dünyada özelikle gelişmekte olan ülkelerde de dolar yükseldi vs.

ilkerx gillerden isen yaz yazdığıma değmez nede olsa boşa yazıyoz. )
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dogru yorum hatta dolarin hukumet tarafindan bilincli yukseltildigini dusunuyorum. 3.94 hukumetin isidi.
    Ama yanlisti bu. Fed tum dunyaya para sacarken faydalanamadik
    Türkiye yabancı sermaye için pastadaki bi dilim..ARJANTİN ARKADAŞ 900 DEN 27000E YÜKSELMİŞ DİYOR..ARJANTİN GDO LU ÜRÜNLER DE KOBAY İLK ÜLKEYDİ..TÜRKİYE VE NİCESİ KİM ÜLKESİNİ KÜRESEL PAZARDA İPLİĞE ÇIKARIR FİNANSAL SİSTEM ONU ÖDÜLLENDİRİR..BİZDE BUNDAN PAYIMIZI FAZLASIYLA ALDIK VE EN AZ 2 SENE DAHA ÇOK DAHA FAZLA BELKİDE İÇERDEKİ FON AKIŞINDAN DAHA FAZLA FON AKIŞIYLA ÖDÜLLENDİRİCEZ..TABİ HANE HALKI DAHADA FAKİRLEŞECEK,Bİ ÇOĞUMUZ YAKIN GELECEKTE KIRMIZI ET, TAZE SEBZE MEYZE ALAMICAZ.. Kazanan gene onlar olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Sende faize bakıp artık long açmıyodun dünden beri..umarım en azından short açmazsın ve sözünde durup long açmazsın..
    shortum ve longum yok,ortalama yükseltiyorum,şu an 138800 maaliyet var,şubat vade ,200000 civarı girerim vade sonuna.......

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    neden terk etsinki piyasa zaten onların.

ikincisi ülke sorunları ile dolar anlık tepki verir vize vs. hepsinde anlık tepki verdi ama geri düştü.

üçüncüsü tüm dünyada özelikle gelişmekte olan ülkelerde de dolar yükseldi vs.

ilkerx gillerden isen yaz yazdığıma değmez nede olsa boşa yazıyoz. )
    İlker gil sana copyden öte bi cevap veremez..ben BOLİVAR CEPHESİNDENİM..

5. Aralık vadeye geçiş olmuş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    İlker gil sana copyden öte bi cevap veremez..ben BOLİVAR CEPHESİNDENİM..
    o nedenle objektif düşünemiyorsun demekki.

tabela neyse odur. bunu kabullen.

yoksa dolar 5 tl olduğunda olursa tabi paradigma gillerden olursun.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=13787

yeni topici açtım...

hayırlı olsun.

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    bu arada şirket bilançoları yavaş yavaş geliyor tekrar 110.000'mi yoksa 105.000'mi göreceğiz bakalım lakin dolar çıktıkça borsa pek heves bırakmıyor insanda ytd.
    Aynen öyle. Borsada uğraş, araştır, fiyat, bilanço, siyaset... denkleminden bir yerlere var, ve para da kazan TL bazında. Ama satışı yapıp 2 gün bekle hesabına TL geçene kadar, sonra dolardaki yükseliş kazandığını götürsün.

Sayfa 1005/1006 İlkİlk ... 55059059559951003100410051006 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •