Sayfa 102/1002 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Viop - XVI

1000 yataklı 2 hastane and ve avr yakalarına

Sebep

Çin yaptı onu örnek alıyor

Hastaneler doluyor kendine yer açıyor

Beton için rant yaratıyor müteahhit ve hisse

Enfekte olanları bir yere taşıyacak

Şimdi herkes bunlardan kendine pay bi din ona göre

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Piyasa IMF istiyor gibi.
    Onlarda teminat olarak altınları istiyor .

Koza grubu versinler bari teminat olarak

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Lambent abey

Poz ne ?
    rakam belıtmeyeyım ama 2 vade poz var..........agırlık sort........ıkı vade trade edıyorum......yanı bu vade sort dıger vade long ....her 1500 2000p da bosaltıyorum karda olanları yanı 50 poz var sa .....bugun mesela 10tane bosalttım long sortlar duruyor...ben trade ettıgım için
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

4. 7.70 civarında aldığımı paylaştığım orta-uzun vade thy ve gıda hisselerim duruyor.
    Thy maliyetim al-sat'larla 7 liranın altına çoktan inmiştir, çok işlem yaptığım için maliyet hesaplamam. Zaten spot ve vadeli arasındaki makası değerlendiren yüzde 4-5 civarı kazanmıştır. Hangisi ucuzsa git onu al, yani çok şey bilmeye de gerek yoktu.
    Viop30, 100 bine ilk dalarken almıştım. Henüz paket falan yoktu ortada.

Ben pozisyon yazmam aslında. O zaman sadece bir iki arkadaş forumda alış yönünde görüş bildirmişti.
    Felaket tellalları, meczuplar, cahiller abartılı kötümserlik pompalıyorlardı, nedenini bilmiyorum, psikolojik rahatsızlığa bağlıyorum. Allah şifa versin onlara.
    Normalde düşüşe inanıp pozisyon alan varsa bir şey demem. Oyunun kuralı ve doğası bu.
    Fakat bu tellallar, meczuplar ve cahiller pozisyon almıyorlar. Yoksa batmış olmaları gerekir.

Benim yazma amacım şuydu. Bunlardan etkilenmeyin, o saate kadar satmadıysanız, artık satmanın bir anlamı yok, satmayın.
    Çok şükür yanılmamışım.
    Thy'de 5 lira fiyat bekleyenler, beklesinler, şimdi kimseye zararları olmaz.

Ekonomik ve siyasi sorunlar var, devam ediyor fakat sistemi kurtardılar gibi gözüküyor. Bizde de sorunlar var.
    Belki mutabakat hükümeti olur, belki imf olur, belki işler başka şekilde düzelir. Ama bizde de düzen döner.
    Düşecek çıkacak demiyorum, düşeceğini anlarsam verip tekrar alırım.
    O fiyatlar iyi fiyatlardı.
    Pozu kapatınca da yazacağım.

Burada sayfalarca yazılıp çiziliyor fakat tüm trading olayını 2 cümleyle özetleyen bir mesaj gözüme takıldı.
    Arkadaş ''Stop'a uyarım, kar stop'uyla da poz taşırım yazmış.''

Para kazananlar farklı şeyler yapsa da işin özü budur, ben de böyle yapıyorum. Şunu ilave edeceğim kendi adıma.
    Büyüme, istikrarlı olmak zorunda. 100 liranın kazanabileceği para belli, 1000 liranın kazanabileceği belli, 10000 liranın da öyle.
    Viop30, 100 bin iken yanılıp short açılabilir, stopla kurtarırsın.
    Ama piyasa yüzde 5-10 artı ya da eksi açarsa yapabileceğin bir şey yok.
    O nedenle sermayenin belli bir oranıyla pozisyon açmak yani istikrarlı büyümek de önemli..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sunucu Fatih Portakal hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Erdoğan'ın, sosyal medyada yalan ve halkı manipüle etmeye yönelik ifadeler paylaştığı için Portakal hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Piyasa IMF istiyor gibi.
    su duruma gore ımf olmadan kurtarmaz aga mecbur
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

2400 risk var

Vaka sayısı %15 aşağı düşmüyor

Bence olumlu bir şey yok çizgi aynı dikkat ederseniz sayılar hep aynı test vaka risk ölüm oranlamaları bilinçli yapıyorlar

Ve şimdide Enfekte olmayan daha sonra oluyor durumu çıktı

Bence bu işin sonu çok felaketlere neden olacak

Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Çinde bu virüsün üretildiğini nasıl ispatlayacaklar Egeli

Büyük rastlantılar sonucuda pandemi ortaya çıkabiliyor

Ornek :ispanyol gribi

Veba

Çine dava açabilmeleri için önce bu virüsün yaratıldığını ve ülkelere savas stratejisi kapsamında bilinçli yayıldığını ispatlamaları lazım.

(*son haber : fbi bir kaç kişiyi tutuklamış:bakalım ordan birşey devşirebilecekler mi)
    Ne yedikleri yemek, ne de virüsün çıkması önemli. Önemli olan virüsü gizlemeleri, konu kamuoyuna geç aktarıldı. Ülkeler sınırlarında önlem alma fırsatı bulamadı. Bizim bakanımız bile bize söylenen bulaştırıcılıktan çok daha yüksek demedi mi ? Çinin ilettiği hatalı bilgilerin bedelini bugün insanlar ödüyor.

Dr. Li, virüsü Vuhan'da çalıştığı hastanedeki diğer hastalardan kapmıştı.
    Aralık ayında diğer doktorlarla bir mesaj paylaşan Venliang, virüsün daha önce salgına yol açan SARS virüsüne benzediğini söylemişti.
    Bunun üzerine polis tarafından "yanlış yorumlar yapmaması" konusunda uyarılmış ve söylenti yaymakla suçlanmıştı.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-51411791

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 102/1002 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •