Sayfa 525/746 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Alıcılarda şevke geldi 2012 27.000 lot ve 2008 e 25200 lot girdiler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Bende biraz destek attım. Hayırlısı,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    ve printaşta battım...
    Sene 2000' ler, ÇBS PRİNTAŞ' ın yabancılara satışı haberi dolanıyor ortalıkta. Tesadüf bu ya, muhasebe birimindeki genç bizim şirketin SAP sorumlusunun yeğeni. Birgün, müdürler toplantıdayken bu arkadaş odadan çıktı, benim masaya yöneldi, eğilip "Printaş satılmış, haberin olsun" dedi. Hemen dealer' ı aradım, kademelerde ne var dedim, şu kadar var dedi. Kaldır alayını dedim. Arkadaş yan odadan bağırıyor "kim kurcaladı oğlum bu tahtayı" diye, ben pis pis gülüyorum tabi. Neyse, bizim şirkette duyan herkes abandı hisseye, tavan kapadı. Ertesi gün piyasada haberi aldı, onlarda saldırınca ikinci tavan geldi. İkinci seans ben hisse ile vedalaştım, sonra da bir daha bakmadım.

Bir başka anım, Mehmet abi vardı şirkette, kalender birisi. Birgün geldi, Oğuz dedi, al şu benim hesabıda sen yönet, oyna borsada dedi. Geçmiş gün yanılmıyorsam 800 TL civarında bir rakamdı. Abi dedim, sakat iş, ben bu sorumluluğu alamam. Al sen, batarsa batsın önemli değil dedi. Aradan baya bir müddet geçti, piyasalar sakat, göçtü-göçecek, ben ne var ne yok boşalttım herşeyi. Mehmet abinin de hesabına girdim onunkileri de vermeye başladım. Sonra birşey dikkatimi çekti, Mehmet abinin para 12000 TL ye yakın bir rakama ulaşmıştı. Ulan dedim, kıçında kurt var sanki, ordan oraya zıplayıp durdun şu kadar kazanamadın.

Uzun lafın kısası, kader-kısmet işi, nerede sana uğrayacağı belli olmuyor.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Sene 2000' ler, ÇBS PRİNTAŞ' ın yabancılara satışı haberi dolanıyor ortalıkta. Tesadüf bu ya, muhasebe birimindeki genç bizim şirketin SAP sorumlusunun yeğeni. Birgün, müdürler toplantıdayken bu arkadaş odadan çıktı, benim masaya yöneldi, eğilip "Printaş satılmış, haberin olsun" dedi. Hemen dealer' ı aradım, kademelerde ne var dedim, şu kadar var dedi. Kaldır alayını dedim. Arkadaş yan odadan bağırıyor "kim kurcaladı oğlum bu tahtayı" diye, ben pis pis gülüyorum tabi. Neyse, bizim şirkette duyan herkes abandı hisseye, tavan kapadı. Ertesi gün piyasada haberi aldı, onlarda saldırınca ikinci tavan geldi. İkinci seans ben hisse ile vedalaştım, sonra da bir daha bakmadım.

Bir başka anım, Mehmet abi vardı şirkette, kalender birisi. Birgün geldi, Oğuz dedi, al şu benim hesabıda sen yönet, oyna borsada dedi. Geçmiş gün yanılmıyorsam 800 TL civarında bir rakamdı. Abi dedim, sakat iş, ben bu sorumluluğu alamam. Al sen, batarsa batsın önemli değil dedi. Aradan baya bir müddet geçti, piyasalar sakat, göçtü-göçecek, ben ne var ne yok boşalttım herşeyi. Mehmet abinin de hesabına girdim onunkileri de vermeye başladım. Sonra birşey dikkatimi çekti, Mehmet abinin para 12000 TL ye yakın bir rakama ulaşmıştı. Ulan dedim, kıçında kurt var sanki, ordan oraya zıplayıp durdun şu kadar kazanamadın.

Uzun lafın kısası, kader-kısmet işi, nerede sana uğrayacağı belli olmuyor.
    Eyvallah agam;

seçim (Parmaklara sürülen mürekkeple alakalı) hissesiydi bu....seçimlere yakın alır, seçimler olmadan çıkardım... sonra küçük hesap yaptık bunda biz. gözaltında 073 e yazmıştık 0,72 den kapattı....1 kuruşla kaybettik... küçük hesap yapanların kayıpları büyük olur misali. enteresan tarafı beklenti hep büyüktü bunda...kapandığında Toyotaya çalışıyorlardı..kapa bildirimleri hep olumluydu... bir yılbaşı günü kapandı. kapatanda şu an nuhun yönetimindeki eski spk başkanı riskçi vahdettin. şu an piyasada işlem gören bir çok taktadan abisi Çbs den bile iyiydi rasyoları.

umut fakirin ekmeği. beklemedeyiz... sağlık olsun.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

5. Selam dostlar, bugün biraz uzak kaldım günde bir sayfa ilerlemeyen forum 6 sayfa birden atlamış 😀, hareket gelmiş bereket gelmiş, kağıdımız 20 üzeri kapanış yapmış, maşallah 🧿 diyelim.
    Haklısın Sayın Cüneyt, faiz artışını borsa olumlu algılasada biz Nuh yatırımcıları için pek iyi olmadı, gerçi kurda fazla düşmedi, yüksek kur düşük faiz her zaman daha avantajlı bizim için.

6. cümleten hayırlı işler, bol kazançlar arkadaşlar.

7. zamanında nuh 14 lirayken 0,60 kuruş olan dardo şu an 18,35 TL. yakalayacak bu ninnoşu.

8. 21 e 180 k yazdı ayı yavrusu
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 525/746 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •