Sayfa 11/20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 81 - 88 arası.

Konu: SELVA selva gıda

1.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Dahaca almadık 6 ya gelince ,5.50 ye , 5 e gelince alacaz. Dibine bakmadan zirvesine bakarak alacaz . 7 den buraya geldi 6 dan şuraya geldi diye diye hisseleri arz fiyatının iki katından hüpleteceğiz. Sonra adese ve ittifak gibi 1.50 geldiğinde ağlamaya zırlamaya başlayacağız.sonra dayamayip bize iki üc katından hisseleri satanlara 1.50 den geri verecegiz sonra onlar yükseltecekler yine bize iki katından bize yine satacaklar.bu böyle devam edecek

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tam da ben de bunu diyorum, Bu hissenin halka arzı berbat bir şekilde sonuçlanmıştır. Halka arzdan satamadıklarını tahtadan kitleyecekler. Bu hisse asla alınmaz demiyorum asla ama asla bu hisseye yatırımcı olunmaz.

2. lütfen bu hisseyle ilgili olarak sayfanın en başından bu yana yazdıklarımı okuyunuz, önemli bilgiler var. Asla bu gurubun hissesine yatırımcı olunmaz, eger yapabiliyorsanız gün içi vur-kaç yapın. Vur-kaçı bile tavsiye etmem. Bu şirketin speklerine paranızı kaptırmayın. Tüm yeşil sermaye hisselerinden uzak durun beyler.

3. bu İTTİFAKZEDE ler ADESEZEDE lere bakıyorum, o tahtalarda kendi vermiş oldukları HATALI yatırım kararlarının acısını bu caanım SELVA tahtasında nasıl çıkaracaklarını şaşırmış durumdalar. zerre kadar borsa bilginiz olsa zaten ittifak ve adesezede olmazdınız..ittifak ve adese zede olacak kadar bilgisiz borsa cahilleri olduğunuz için selva halka arzına da katılmadınız. sizin gibi cahil yatırımcılar ittifak ve adesede yem olacaklar selvadan da mahrum kalacaklar, çok net..ittifak 384 milyon tl sermayeli piyasada yaklaşık 340 milyon lot hissesi olan bir kağıt. adese bugün 252 milyon sermayeli 220 küsür milyon lot kağıt ama bedelli onaylanırsa 1 milyar lot olacak..selvaya gelin 78 milyon sermaye,%33 halka açıklık ve sadece 26 milyon lot dolaşımda kağıt..adese ve ittifaka zıt,selvanın bu hareketi yapacağı o kadar belliydi ki..bu borsa cahilleri için de fırsattı aslında.100 bin liralık alırlardı bugün bu yüzde 2 kaybetmiş durumda 110 bin lira kar ederler belki de o ittifak ve adesedeki hatalı yatırım kararlarının zararını çıkarırlardı..ha bu kafayla bu adamlar asla böyle doğru bir yatırım kararı veremezler..onlar duygularıyla,hırslarıyla,nefretleriyle,kaybetmişli ğin acizliği ile hisse alıp sattıkları için selvaya katılmadılar ve asla da almayacaklar..katılmasınlar,almasınlar memnun oluruz : ) ama hiç olmazsa o adese alıp batacak kadar kıt aklınızla gelip burada asla almam dediğiniz bu kagıdın forumunda boş beleş atıp tutmayın..zaten haliniz harap, melheminiz olsa kel başınıza sürün..yok efendim ahlatçıdan tek kurumdan yüzde 90 ı toplu imiş de farklı aracı kurumlardan talep yapılabilse böyle toplu olmayacakmış da..ulan ahlatçıdan tek kurumdan yapınca bu ahkatçıdan alan adamların hepsi AKRABA mı??? ha ahlatçı ha garanti ha info ne farkeder kağıdın toplu mu topsuz mu olduğunu aracı kurumdan mı anlıyorsun sen? hangi devirde yaşıyorsun? yurt içi bireyselde eşit dağılım yapıldı ve 100 bin liraya bütün talepler mal aldı..bu kötülemekten harap olduğunuz halka arza girip bugün bu yüzde 2 kayıpla 6.32 den satan adam yuzde 105 kar etti ulan 10 günde..ne hikaye anlatıyorsun sen?? ne biliyorsun da atıp tutuyorsun bilen adamın adesede ittifakta işi ne?? bir artık düşün yakasından bu selva forumunun..gidin ittifak ve adese forumlarına orada patronlara sövmeye devam edin. size ne selva dan..yatırımcı böcüğümü oldunuz da burada atıp tutuyorsunuz..

borsa PARA KAZANMA yeridir. bu şirket 10 gün evvel 3,06 tl den ve arzuu edenin 100 bin liraya kadar mal aldığı bir halka arz gerçekleştirdi. bugün 7.13 görüp 6,32 kapattı..siz neyin masalını anlatıyorsunuz? siz borsayı ne sanıyorsunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    bu İTTİFAKZEDE ler ADESEZEDE lere bakıyorum, o tahtalarda kendi vermiş oldukları HATALI yatırım kararlarının acısını bu caanım SELVA tahtasında nasıl çıkaracaklarını şaşırmış durumdalar. zerre kadar borsa bilginiz olsa zaten ittifak ve adesezede olmazdınız..ittifak ve adese zede olacak kadar bilgisiz borsa cahilleri olduğunuz için selva halka arzına da katılmadınız. sizin gibi cahil yatırımcılar ittifak ve adesede yem olacaklar selvadan da mahrum kalacaklar, çok net..ittifak 384 milyon tl sermayeli piyasada yaklaşık 340 milyon lot hissesi olan bir kağıt. adese bugün 252 milyon sermayeli 220 küsür milyon lot kağıt ama bedelli onaylanırsa 1 milyar lot olacak..selvaya gelin 78 milyon sermaye,%33 halka açıklık ve sadece 26 milyon lot dolaşımda kağıt..adese ve ittifaka zıt,selvanın bu hareketi yapacağı o kadar belliydi ki..bu borsa cahilleri için de fırsattı aslında.100 bin liralık alırlardı bugün bu yüzde 2 kaybetmiş durumda 110 bin lira kar ederler belki de o ittifak ve adesedeki hatalı yatırım kararlarının zararını çıkarırlardı..ha bu kafayla bu adamlar asla böyle doğru bir yatırım kararı veremezler..onlar duygularıyla,hırslarıyla,nefretleriyle,kaybetmişli ğin acizliği ile hisse alıp sattıkları için selvaya katılmadılar ve asla da almayacaklar..katılmasınlar,almasınlar memnun oluruz : ) ama hiç olmazsa o adese alıp batacak kadar kıt aklınızla gelip burada asla almam dediğiniz bu kagıdın forumunda boş beleş atıp tutmayın..zaten haliniz harap, melheminiz olsa kel başınıza sürün..yok efendim ahlatçıdan tek kurumdan yüzde 90 ı toplu imiş de farklı aracı kurumlardan talep yapılabilse böyle toplu olmayacakmış da..ulan ahlatçıdan tek kurumdan yapınca bu ahkatçıdan alan adamların hepsi AKRABA mı??? ha ahlatçı ha garanti ha info ne farkeder kağıdın toplu mu topsuz mu olduğunu aracı kurumdan mı anlıyorsun sen? hangi devirde yaşıyorsun? yurt içi bireyselde eşit dağılım yapıldı ve 100 bin liraya bütün talepler mal aldı..bu kötülemekten harap olduğunuz halka arza girip bugün bu yüzde 2 kayıpla 6.32 den satan adam yuzde 105 kar etti ulan 10 günde..ne hikaye anlatıyorsun sen?? ne biliyorsun da atıp tutuyorsun bilen adamın adesede ittifakta işi ne?? bir artık düşün yakasından bu selva forumunun..gidin ittifak ve adese forumlarına orada patronlara sövmeye devam edin. size ne selva dan..yatırımcı böcüğümü oldunuz da burada atıp tutuyorsunuz..

borsa PARA KAZANMA yeridir. bu şirket 10 gün evvel 3,06 tl den ve arzuu edenin 100 bin liraya kadar mal aldığı bir halka arz gerçekleştirdi. bugün 7.13 görüp 6,32 kapattı..siz neyin masalını anlatıyorsunuz? siz borsayı ne sanıyorsunuz?
    bu yazdıklarını unutma, formun sayfa 11 i. Benim lafım halka arzdan alanlara değil, bugün ve daha sonraki günler için alacak olanlaradır. Ben hiç bir yeşil sermayesi almadım, almamda dolayısıyla bu aşağılık sermaye yedirecek param da yok. Tam 24 yıldır borsadayım, bu yeşil sermayenin topunu bilirim kimlere ne kazık attıklarına şahitim. Kısaca bunların hepsi AYNI BOKUN KAHVERENGİ TONLARIDIR. Bana kalkıp da bu ******ları anlatmayın övmeyin.

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Bir arkadaş özelden şunu sormuş:
    Selva'da geçtiğimiz günlerde iş yatırım baya alım yapmıştı fakat saklamada görünmüyor, bir inceler misiniz,

Saklamada halka arzdan malı olmayan İs Yatırım 12 milyon lot yapmış, yukarıda ki bir arkadaşın yazdığına katılıyorum alıcı çekmeye çalışıyorlar, gelmeyince de tavan yaptılar gene! hacimli görünse de bence sığ bir tahta! SELVA özelinde konuşursak takas oyunları yapılıyor olabilir, cepten cebe...
    İntercapital Markets AD fonunun aldığı lotları Deutsche'den Teb'e virmanlamışlar. (7,700,000 Lot)
    XNT Ltd fonunun aldığı Oyak'ta duruyordu. (3,364,000 Lot)
    Yurt içi kurumsallar ise (Toplam 6,616,000 Lot), A1(4,144,000 Lot) ve Ahlatcı (2,472,000 Lot) tarafında saklanıyordu.
    Bir de Ahlatcı yatırımda duran 7,500,000 lot küçük yatırımcının aldığı pay vardı.

Satışlara gelince
    İntercapital 7,700,000 lot duruyor.
    XNT Ltd bir miktar sattı. (tahmini yarısını)
    Yerli kurumsal A1 üzerinden bir miktar sattı.
    Küçük yatırımcı tarafında ise ben dahil çoğu kişi sattı.

Buradan aşağı vere vere dağıtacaklarsa hisse o kadar yüksekte değil. Bu kadar zahmete(tek aracı kurumdan dağılım ve istedikleri fona verme) bu kadar az kar için gireceklerini düşünmüyorum.

Yeşil sermaye olduğu için ben de güvenmiyorum, fakat mal dağılmazsa bir fade olabilir.

Ek olarak kapanışa doğru kademeler aşırı sığdı, biraz yüklü alırsanız stop şansınız zora girebilir.
    Son düzenleme : Compera; 08-07-2021 saat: 00:03.

6. 7 liradan alan 6.30 dan satan bir günde yüzde 10 zarar etti bile.satmadiysa bile yüzde 10 zararda, bir de tabanlara yakalanırsa yandı gülüm keten helva

7. Yav bu Spk yi anlamıyorum,seans kapanışında 1 aylık tedbir getirmiş.sen önce tek kurumdan arza nasıl onay veriyorsun.tek kurumdan arz yapmanın gerekçesi nedir anlamış değilim,kontrolmatik galiba gedik den yapmıştı pandemiyi bahane göstermişti( o bile saçmaydı, zaten sistem üzerinden yapiliyor herşey)ama bu hiç bir gerekce göstermedi.yani amaç bu operasyonu yapabilmek idi araya parazit girmesin ,karşılıklı işlemlerle olabildiğince yükseltmek ve sonra da her aşaya gelişte ucuzladı algısıyla arz fiyatının çok üzerinde yeni alıcılarına teslim etmek üzerine kurulu.Spk da dostlar iş başında görsün misali tedbir getiriyor .biz de yedik

8.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    bu yazdıklarını unutma, formun sayfa 11 i. Benim lafım halka arzdan alanlara değil, bugün ve daha sonraki günler için alacak olanlaradır. Ben hiç bir yeşil sermayesi almadım, almamda dolayısıyla bu aşağılık sermaye yedirecek param da yok. Tam 24 yıldır borsadayım, bu yeşil sermayenin topunu bilirim kimlere ne kazık attıklarına şahitim. Kısaca bunların hepsi AYNI BOKUN KAHVERENGİ TONLARIDIR. Bana kalkıp da bu ******ları anlatmayın övmeyin.
    arkadaşım daha sakin..24 yıldır borsadasın madem; selvanın sahibi ittifak holdingin 2 yıldır YEŞİL SERMAYE olmadığını, yeşil sermaye olarak nitelendirebileceğin adamların 2 yıl evvel bu şirket batık diyerek tası tarağı toplayıp kaçtıklarını hala öğrenemedin mi??? sen şimdi bu YAZDIKLARIMI unutma..şirket hakkında zerre kadar bilgin yok, yeşil sermaye diye atıp tutuyorsun..bu aşağılık(!) sermayeye yedirecek paran yok ama almadığın bir hissenin forumunda zırt pırt girip yalan yanlış atıp tutacak vaktin çok...ve bütün bunları böyle hani bu hisseyi biri alır da zarar eder neme lazım sakın etmesinler diye yapıyorsun : ) sen bokun kahverengi tonlarını forumdakilere öğretmeye kalkmadan evvel bu hakkında atıp tuttuğun şirketi bir araştır öğren yeşil sermaye olmadığını bir öğren..

Sayfa 11/20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •