Sayfa 441/1003 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Taksit sayısını azaltılar mı başkanım?
    6 taksit yapıyorlar eskiden kaçtı bilmiyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. önden usd prim ödemeli opsiyonlu ddkkm'ye geçen hafta rodeo'dan %22,50 aldığımı yazmıştım. bugün burger aradı 500K üstü dolara %20 prim veriyoruz dedi. dedim benden size hayır yok. bağladım ben.

akşamüstü rodeo'ya uğradım. dedim oranlar nasıl? minimum 25K usd için bir rakam söyledi. dudak uçuklatıcı.

tahmin alayım..

3. Rodeo show yapıyor da bu rodeonun sonunda attan düşüp kafamız kırılırsa kötü

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    önden usd prim ödemeli opsiyonlu ddkkm'ye geçen hafta rodeo'dan %22,50 aldığımı yazmıştım. bugün burger aradı 500K üstü dolara %20 prim veriyoruz dedi. dedim benden size hayır yok. bağladım ben.

akşamüstü rodeo'ya uğradım. dedim oranlar nasıl? minimum 25K usd için bir rakam söyledi. dudak uçuklatıcı.

tahmin alayım..
    İlk tahmin benden gelsin 30 net

5. 25 net ...

6. mevduat karşılığı %35. neti %28 e geliyor. hem de 25K dolara. korkutucu.

7. Valla çok cazip ama cesaret işi, peynir/fare kapanı..

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    mevduat karşılığı %35. neti %28 e geliyor. hem de 25K dolara. korkutucu.
    mevduat faizi 32-105 gün halk ve vakıf bank ta 40% ,daha uzun vade için kkm 39% Seçimden sonra ekonomi yönetimi bankaları iyice sıkıştırıp ne kadar döviz varsa TL leştirmeye zorlayacak. TL olan her mevduat kağıt para olarak basılır ve ödenir nasıl olsa, sonuçları olur mu? olur, yönetimin umrunda mı? değil. resmi kur yavaş yavaş yukarı çıktığı müddetçe kimsenin sesi çıkmıyor, çıkamıyor. bu şekilde yıllar geçirdik, her ay, her fırsatta dolar koptu kopacak dediler, hiç bir şey olmadı, olmamadı iyi mi? değil. çünkü sebebi oldukları o acı reçete elbet bu halkın her bireyinden tek tek bir gün çıkacak, bundan kaçış yok. tek kaçış fiili döviz ve emtia dır. Bu sebeple piyasa aşırı dengesiz, düzgün fiyat oluşmuyor. 3-5 yıl gibi bir süre içinde TL den tekrar sıfır atma noktasına geleceğimizi düşünüyorum. Maaşlar yine milyon TL olacak. Bu işbilmezliği her nesil illaki 2 sefer çekmek zorun da mı? işte bunu bilmiyorum.

Sayfa 441/1003 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •