Sayfa 473/1012 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Dede tarafım mübadele ile gelmiş ben Türkiye dogumluyum sonradan vatandaşlık aldım.
    Hacim bizim soyagacinda herkes bulgar dogumlu lakin hepside rahmetli. Benim de alma sansim varmidir bilirmisiniz? Hem anne hem baba tarafi komple varnali

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Benim de baba tarafı Dobruca (babam 1940 ora doğumlu hatta nüfus kağıdında) , anne tarafı Köstence...Ben de vatandaşlık almayı düşünüyorum, araştırıyorum...Nereden nasıl alınır dolandırılmadan kimler aracılık yapar acaba ? Çocuğa bari faydası olsun...
    Inan bende cocuk icin istiyorum
    Bizim zqmanimizda yös diye sinavla universiteye giriliyordu ve kolaydi. Simdide mutlaka vardir ama adi degismistir sinavin
    Yoksa gezmek icin zaten rahat vize aliyorum heryere. Ulkeyi terketme firsatim cok oldu ama niyetim hic olmadi

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Benim de baba tarafı Dobruca (babam 1940 ora doğumlu hatta nüfus kağıdında) , anne tarafı Köstence...Ben de vatandaşlık almayı düşünüyorum, araştırıyorum...Nereden nasıl alınır dolandırılmadan kimler aracılık yapar acaba ? Çocuğa bari faydası olsun...
    Ben romanya köstenceye gitmiştim çok beğenmiştim. güzel şehir.gece alemi süperdi.

4.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Dede tarafım mübadele ile gelmiş ben Türkiye dogumluyum sonradan vatandaşlık aldım.
    Bende Türkiye doğumluyum.Annem Sofya doğumlu çocukken göç etmişler.
    Vatandaşlık alma imkanım varmı.
    Şartları nelerdir.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hacim bizim soyagacinda herkes bulgar dogumlu lakin hepside rahmetli. Benim de alma sansim varmidir bilirmisiniz? Hem anne hem baba tarafi komple varnali
    Bence almanızda bi engel yok iki dilide bilen bir avukat ayarlayın yada konsolosluktan bilgi alın benim ailem şumen li hem anne hem baba tarafı bulgaristan kökenli olunca çok kolay oluyor işler.
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

6. Paraları uzun bağlayınca konuşacak konularda farklı oluyor arada sırada.

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Paraları uzun bağlayınca konuşacak konularda farklı oluyor arada sırada.
    Yok hocam para gunlukte
    Dolardan dun kacabildigim icin uzun baglayamayip bir iki gunle 15 stopaja kurban oldum. Buna sukur ama acil uzun baglamaliyim cunku icimden bir ses surekli dolar al diyor

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Bence almanızda bi engel yok iki dilide bilen bir avukat ayarlayın yada konsolosluktan bilgi alın benim ailem şumen li hem anne hem baba tarafı bulgaristan kökenli olunca çok kolay oluyor işler.
    Tskler hocam konsolosluga bir alo diyeyim
    Ben aracinin bizi duduklemesinden korkuyorum. Alsin pasaportumu elime versin sonra ben ona anlastigimizdan 1000 fazla vereyim. Buna da kimse yanasmaz cunku ret alirsak adamin emegide cope gitmis olacak

Sayfa 473/1012 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •