Sayfa 40/188 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

İnşallah kardeşim...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Genco abinin selamları ile;

Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi

02 EKİM 2017 tarih ve 9420 sayılı gazetenin 683 ve 684 sayfalarında EGYO nun A.Ş. dönüşüm ilanı yayınlanmıştır.
    S.a. Değerli dostum ve kardeşim paylaşımın için teşekkürler....2018 yılında yepyeni taze haberlerle buluşmak dilegiyle....Selam ve dua ile....

Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Genco abinin selamları ile;

02 EKİM 2017 tarih ve 9420 sayılı gazetenin 683 ve 684 sayfalarında EGYO nun A.Ş. dönüşüm ilanı yayınlanmıştır.
    Sn es es katkiniz icin cok tesekkurler. Bu gun yaklasik 18 kardes ve buyuklerim ile telefon gorusmemiz oldu hepside olumlu yondeydi huzurularinizda ayri ayri tesekkurediyorum. Sagolun varolun

4. S.a. Tüm kardeşlerime iyi akşamlar .....Froma katkı sunan froma sahib çıkan tüm dostlara selam olsunnn....hayırlısiyla canlı canlı eski fromları yaşayacagız..Kapalı kapılar arkasında degil...şeffaf bir şekilde...2018 de yepyeni haberlerle inşallah...Selam ve dua ile.....

5. Genco abinin selamları ile;

Ticaret Gazetesini inceledikten sonra elimdeki bütün EGYO hisseleri satma kararı aldım.

Almak isteyenler varsa 0,00001 TL den EGYO hisseleri satılık. Almak isteyenlere HAYIRLI olsun.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

6. Ticaret Gazetesinde dikkatimi çeken bir husus oldu.

Bu yüzden elimdeki bütün EGYO hisselerini 0,00001 TL den satıyorum.

Almak isteyen varsa VİRMAN yolu ile takas yapılır.

Sn es es, ticaret sicil gazatesinin sayfalarini yapistirabilirmisiniz. Bu gazatede dikkatinizi ceken sizi olumsuz yonu iten nedir? Objektif olarak aciklamisiniz lutfen. Her zaman burada katkinizi inkar edemem/yiz sagyilarimla.

8.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    Sn es es, ticaret sicil gazatesinin sayfalarini yapistirabilirmisiniz. Bu gazatede dikkatinizi ceken sizi olumsuz yonu iten nedir? Objektif olarak aciklamisiniz lutfen. Her zaman burada katkinizi inkar edemem/yiz sagyilarimla.
    Çok uğraştım ama bir türlü yapıştıramadım ve ekleyemedim. Bu forum diğer site gibi değil.

Genco abi, wassap grubunda bugün paylaşacaktı.

Ben çok detaylı inceledim. Herkesin algısı farklı oluyor. Bu yüzden herkes kendisi incelerse, herkezin algısı da kendisine göre olur.

Sayfa 40/188 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •