Sayfa 373/611 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Gerçi zaten bir kısmı için basvurmamislardi o zaman 10 milyonluk başvuru iptal mi oldu acaba? Böyle geri alabilirler mi? Belki de asunim üzerine kayıtlı bu kadar kalmıştı geri çektiler? Diğerlerini borsada eritmis olabilirler mi ak satmıştı baya?
    yok ak satmış olmaz son iki günlük takasta düşüş var.Ak satış yapmadı.bir kaç gündür.

2.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Anladım o 240 milyonda halk bankası ve Halk GYO payları da varmış . Ama yine de tuhaflık yok mu senin 341. Sayfada attığın grafikteki sayılara göre?

Nerede peki 10 milyon diğer içinde değilse halkbank ta mı?
    341.sayfada 603 halkbank yazıyor.halkbank ve halkgyo nun borsadan aldıklarını ekle 680 yapar.doğru kaptaki.diğer 177 milyon.bunun içinde asunim hissesi var.

3.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    341.sayfada 603 halkbank yazıyor.halkbank ve halkgyo nun borsadan aldıklarını ekle 680 yapar.doğru kaptaki.diğer 177 milyon.bunun içinde asunim hissesi var.
    Anladım halk yatırımdaki lotlarin tamamı halkbanka ait değil.

Asunim 41 milyonu icin başvurmuş 54 yasaklanan lotun Şu an 19 milyon dolaşımdan çıkarılmış durumda. Ak sattı derken ilk lotlar tekrar döndüğünde satmıştı ya. Yani lotlar döndü ak a onu da erittiler satarak. Kalanı da geri ceza mı yedi acaba?
    41 milyonluk başvurunun kaçı eklenmişti geri tamamı kote olmuş muydu? Sabah dolaşımdaki pay %20 ydi şimdi 18 birşey var ama bilmiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku

Son durum...
    216'miş ayın 20'si

5. bende bu gözüküyor şuan. 7milyon yok olmuş

6.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku

bende bu gözüküyor şuan. 7milyon yok olmuş
    benim tahminin kote ettikleri lotlardan 7 milyon kalmıştı.SPK hatayı fark etti.Bu kadar kaldığı için el koydu yeniden.Senden benden alacak değil sonuçta adam satmış.

7. Son durum...

8.  Alıntı Originally Posted by schmt Yazıyı Oku
    kamil bey görünen o ki siz bu işin uznanı olmuşsunuz naçizane size sormak istiyorum .Türkie ile suudiler ve BAE arasında son gazeteci cinayeti sebebiyle limoni olduğumuz malumdur. Asunimin bu ülkelerle ortaklık ilişkisi varmı ? varsa ne düzeyde? varsa ilişkisi böyle önemli bir projede asunim istenmeyebilir mi? onun için son harekette asunim hisseden çıktı mı? çıktıtsa ne kadar çıkmış olabilir? yoksa çıkmadı aynen devam ediyormu? teşekkür ediyorum .hayırlı iftarlar
    Teveccüh göstermişsiniz. Biraz karmaşık bir konu, en kısa zamanda basit ve anlaşılır bir cevap vereceğim, şu an vaktim yok. Anlayışınız için teşekkür ediyorum. Saygıyla.

Sayfa 373/611 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •