Sayfa 42/272 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1. Deniz hocam rheag grafik nasıl
    Teşekkürler şimdiden

2.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Deniz bey öncelikle incelemeniz için teşekkür ederim.
    Grafiğe göre BFREN de 260 TL daha mı olası. bunu mu demek istediniz. Bugün seansın son 15 dk sında ani bir çıkış başladı, devamı teknik olarak mümkün olabilir mi (tabi sizce?)
    bfren de düşen trend çizgisi attım. Düşen kırılmalı. Peki düşen kırılmalı lafı ne zaman kullanılır? her düşen direnç atılınca bu kırılır anlamına gelir mi? Hayır. Neden? Düşen trend kırılımından söz etmek için yükselen dipler gerekli. BFREN de bu yükselen dipler oluşmaya başlamış. Evet düşenin kırılımı daha olası.
    2. DÜŞEN TRENDİN KIRILIMI BİR DE GÜNLÜKTE MAV3 BASİT ORTALAMA ATILIR. FİYATIN BU ORTALAMA ÜZERİNDE SEYRETMESİ SIKIŞMANIN YUKARI KIRILMA İHTİMALİNİN YÜKSEK OLDUĞUNU ORTAYA KOYAR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,709
    Gece gece zamanınızı aldım. Tekrar teşekkürler. Bakalım önümüzdeki haftaya nasıl açılacak. şimdiden merak ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    bfren de düşen trend çizgisi attım. Düşen kırılmalı. Peki düşen kırılmalı lafı ne zaman kullanılır? her düşen direnç atılınca bu kırılır anlamına gelir mi? Hayır. Neden? Düşen trend kırılımından söz etmek için yükselen dipler gerekli. BFREN de bu yükselen dipler oluşmaya başlamış. Evet düşenin kırılımı daha olası.
    2. DÜŞEN TRENDİN KIRILIMI BİR DE GÜNLÜKTE MAV3 BASİT ORTALAMA ATILIR. FİYATIN BU ORTALAMA ÜZERİNDE SEYRETMESİ SIKIŞMANIN YUKARI KIRILMA İHTİMALİNİN YÜKSEK OLDUĞUNU ORTAYA KOYAR

5. EGGUB DEĞİŞİM HIZLANMA BANDI MAVİYE DİKKAT CEKMİŞTİM. HİSSE 47TL İDİ
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    hacim iyi bugün.
    Mavi-kırmızı arasında git gel yapabilir.
    mavi üstü hızlanma bandı bana göre.

6. Deniz hocam oylum ve alarkoyada bakarmısınız teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. EGGUB DEĞİŞİM 2
    BU TOPİKTE BU HİSSE ÜZERİNDE EPEY DURDUM ASLINDA. FORMASYONU BİLE ÖNCEDEN ÇİZMİŞTİM. NEYDİ GÖRÜLMESİ GEREKEN 56,30 BOYUN ÇİZGİSİ KIRILINCA ALINMALIYDI.82 TL FORMASYON HEDEFİNE KADAR TUT SATMA ANLAMI VARDI
    TEKNİK OLARAK ZATEN HAZIRDI.PEKİ NE OLDU DA BÖYLE GİTTİ? 1 YILDA ACIKLADIĞI KARI 1 ÇEYREKTE AÇIKLAMASI OLDU HİSSEYİ YUKARI SERT TAŞIYAN. TEKNİK YİNE ÖNCEDEN BİLGİSİNİ VERMİŞTİ HAREKETİN.
    TAKASINDA O ZAMANLARDA HEM BİR ÜST GRAFİKTE MAVİ DİRENCİNDE HEM DE TOBO BOYUN DİRENCİNDE PATRON MAL ALIYORDU VE 3 NUMARALI OYUNCU DA MAL ALIYORDU. DİRENÇTE MALI KY DEĞİL PATRON ALIYORSA ANLAM DERİN VE BÜYÜKTÜR..
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku

8.  Alıntı Originally Posted by YushR Yazıyı Oku
    Deniz hocam oylum ve alarkoyada bakarmısınız teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ALARK
    5,35 ARA DİRENÇ ÜZERİNDEN 6,41 TEKNİK HEDEF

Sayfa 42/272 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız