Sayfa 524/1003 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,270
    Almanlar halkın bağışıklığını ölçme çalışması başlatmışlar ,nisan ayına kadar sonuçlarını alıp
    Ummın sistemi yüksek olanlara sertifıka verecekler ..elinde sertifika olan free ..
    Herzaman orijinal yaklaşımları vardır bu Germenlerin ..

Doktor Drexty üstad LTT diye bir test var bir ara yaptırmıştım bir yakınıma ,bumudur yapmağa çalıştıkları ,

yaptırsak coronya karşı durumu öğrenmenin rasyonelitesi varmıdır acaba ne dersin

Viziteye çevirdik topiği
    Son düzenleme : bahriyeli; 28-03-2020 saat: 17:16.

Ne güzel tüm dostlar burada...
    Ay kapanışı 92.500 altında olursa sanırım 5-6 ay 80-90 arasında gider geliriz...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

3.  Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku

Ne güzel tüm dostlar burada...
    Ay kapanışı 92.500 altında olursa sanırım 5-6 ay 80-90 arasında gider geliriz...
    Sn.Mrsun 80.000 altını pek beklemiyorsunuz sanırım. Umalım haber akışı çok daha kötü gitmez ve bu durum çok uzun sürmez de yazdiginizdan daha asagilari görmeyiz
    Yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Sn.Mrsun 80.000 altını pek beklemiyorsunuz sanırım. Umalım haber akışı çok daha kötü gitmez ve bu durum çok uzun sürmez de yazdiginizdan daha asagilari görmeyiz
    Yatırım tavsiyesi değildir
    İkinci bir ihtimal bu da olası bir senaryo bana göre dünya bu işten 2-3 ayda kurtulacak gibi değil...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

5.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Almanlar halkın bağışıklığını ölçme çalışması başlatmışlar ,nisan ayına kadar sonuçlarını alıp
    Ummın sistemi yüksek olanlara sertifıka verecekler ..elinde sertifika olan free ..
    Herzaman orijinal yaklaşımları vardır bu Germenlerin ..

Doktor Drexty üstad LTT diye bir test var bir ara yaptırmıştım bir yakınıma ,bumudur yapmağa çalıştıkları ,

yaptırsak coronya karşı durumu öğrenmenin rasyonelitesi varmıdır acaba ne dersin

Viziteye çevirdik topiği
    Hocam yakında hepimiz immünolog olacağız yeminle

Elimden geldiğince bilgilendirmeye devam;

Öncelikle LTT de immün sistemde hücrelerin savaşma gücü değerlendirilir. Bir nevi kişisel bağışıklık ölçülür. Mevcut durum biraz farklı, şöyle izah edeyim. Antijen vücudumuzun savaştığı düşman (virüs bakteri vs.) Antikor ise savunma hücrelerinin silahları veya mikrobun antidotu diyelim.

Yeni koronavirüsü vücudumuz tanımıyor ve buna karşı yeterli düzeyde antikor üretemiyor. Virüs akciğere ulaşıp ACE2 reseptörleri ile hücrelere tutunduğunda tüm bağışıklık sistemi virüse saldırıyor ve aşırı reaksiyon ile akciğer harap ediliyor. Yani istemeden cephaneliği patlatıyoruz. Ya da yanan sobaya benzin döküyoruz.

Bir grup insan ise bu virüsü yenebiliyor (asemptomatik kişiler veya hafif bulgularla hastalığı atlatan kişiler). Vücuttta 2 tür antikor oluşuyor bu süreçte Ig M (akut hastalık döneminde) Ig G (iyileştikten sonra vücudu koruyan bağışıklığı sağlayan immünglobulin bu) Almanlar sanırım toplumda IgG bakacaklar. IgG seviyesi yeterli olanlar bağışık demektir. Mutasyon geçirmedikçe aynı Coronavirüsten çok etkilenmezler. İngilizlerin ilk başta yapmaya çalıştığı sürü bağışıklığı planı bu idi. Yaşlıları koruyalım gençlere karışmayalım. Toplumda IgG gelişsin. Kötu olanlarıda hastaneye alırız hesabı... ama yemedi çünkü pabuç pahalı.

Sağlık bakanının bahsettiği hızlı test de işte bu. Ig M veya Ig G varmı diye bakılıyor. Almanlarda tüm topluma bunu yapacak olabilirler. İngilizlerde tüm eczanelere vs dağıttılar. Gebelik testi gibi birşey.

Merak eden olursa bi ara testleride yazarım PCR antijen veya antikor testi nedir diye. Hızlı test anlattığım antikor testi. Kalin sağlıcakla...

6.  Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    İkinci bir ihtimal bu da olası bir senaryo bana göre dünya bu işten 2-3 ayda kurtulacak gibi değil...
    Tamam ortak 1.grafik olsun.Her sordukca daha aşağı iniyor bu.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Tamam ortak 1.grafik olsun.Her sordukca daha aşağı iniyor bu.
    Muahahahahaha.

Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    Sizlerin grafikler genel iyi. Olasiliklari da ciziyorsunuz secbulla beraber. Matrikste formasyon analizi var, ben onlari takip ediyorum. Simdiye kadar yazi/tura'dam daha iyi bir ihtimal cikmadi maalesef.

Birkac ayda durumun kurtarilamayacagini hepimiz anladik. Cunku herifler ortami gerdi panik yaptirdilar. Yoksa sessiz sakin kendiliginden devam edecekti.

Benim kuzenim A/C'yi acmiyor, sicaktan olecekler. Borulardan gelirmis.

Sayfa 524/1003 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •