Sayfa 722/996 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    dizi varken seyretmezler diye

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hahha hhahaa . O kadar diyorsun yani. Şaka maka harbiden şaşırdım.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Samreit bana bir film tavsiye etmişti. Adı Equilibrium. İnsanın vahşiliğini duygulara bağlayıp yok etmeye çalışan bir sistem .

Herneyse insan vahşidir, bencildir, paraya, güce tapar. Bu , ne bir ırka ne bir dine has bir durum. Bu bizim tabiatımızda var . Ve hiçbir zaman da yok olmayacak. Haz kaynaklarına ulaşmak için kırmayacağımız kural yok .
    O yüzden corona, morona hic bir sey degismeyecek. 6 ay sonra ayni noktadan devam edilecek.
    Sadece insanlarin total denetiminde bir kac adim daha ileri gidilmis olunacak.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    O yüzden corona, morona hic bir sey degismeyecek. 6 ay sonra ayni noktadan devam edilecek.
    Sadece insanlarin total denetiminde bir kac adim daha ileri gidilmis olunacak.
    Nüfusu azaltmak için yapıldıgını düşünüyorum. Bu pandemide alıştırıp bir diğerinde yapacaklar belki. Belki de gerçekten 3. dünya savaşına giden yola bir tuğla daha döşüyorlar.

Herkes nüfusun azalması gerektiği konuda hemfikir ama kimse kendini fazlalık olarak görmüyor .
    Nosce Te Ipsum ... Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    herkes kendine müslüman, 1400 sene oncede boyle idi şimdide boyle...en basitinden 1400 sene once kolelerinizi azat edin denmiş azad eden olmamış, malınızın 40 da birini verin demiş veren olmamıs..arap ulkelerine gidin sınıf ayrımının ne boyutta oldugunu gorursunuz herkes beyaz entari giymiyor oralarda..45 derece sıcakda ogle gunesinde çalıstırırlar adamı
    olmamış, yapmamış, yapılmamış edilmemiş uçuk ezber söylemler. mesnetsiz sallamak.

5.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu
    http://hry.yt/RyWX9

Sabah bahsedilen portakal bu. Mu idi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    bir de geçen gün Hkm Hocam Du Pont ailesinden bahsetmişti. Equilibrium filmindeki konsül üyesinin ve aynı zamanda kutsal babanın adı Du PON. ilginç . İzlemeyenler için filmde yeni dünyayı yöneten kişi.
    Nosce Te Ipsum ... Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Samreit bana bir film tavsiye etmişti. Adı Equilibrium. İnsanın vahşiliğini duygulara bağlayıp yok etmeye çalışan bir sistem .

Herneyse insan vahşidir, bencildir, paraya, güce tapar. Bu , ne bir ırka ne bir dine has bir durum. Bu bizim tabiatımızda var . Ve hiçbir zaman da yok olmayacak. Haz kaynaklarına ulaşmak için kırmayacağımız kural yok .
    oyuncu ıyı ıdı matrıx fılmını o cekseydı ilah olurdu artık

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    olmamış, yapmamış, yapılmamış edilmemiş uçuk ezber söylemler. mesnetsiz sallamak.
    oysaki prompterdan okuyup yazmıştım. bak sen şu işe

Sayfa 722/996 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •