Sayfa 266/746 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Hepsi kendi malı değildir, yabancı takasından da düşer muhtemelen ama sorun yok yeter ki gram altın bu seviyelerde kalsın. Her gün %10 yapmasak ta bu koşullarda yeni zirve yapmamız Mayıs sonuna kalmaz diye düşünüyorum.. Ayrıca ben ne zaman pair trade amaçlı ucuz kaldı diye bir diğerine geçsem ağalar farkı en az %5 daha açıyor ama sonuç değişmiyor bakalım yine öyle mi olacak..
    Bakalım gelecek beni haklı çıkaracak mı?

Not: Bilanço açıklama tarihleri ertelendiği için doğal olarak yeni zirve fikrimi Haziran sonuna öteliyorum..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

Grup şirketlerinde kalıcı ve istikrarlı bir yükseliş olabilmesi için KOZAA'nın işlem hacminde öne geçmesi ilk 5'lerde olması lazım.

3. bence bu yükselişlerin virüs bittiğinde sonlanacagını düşünmüyorum.tüm sektörler üretimlerini ya duduruyor.veya azaltıyor.bu sektörlerin toparlanması en az 1.5 - 2 sene sürer.neticede altın hep popüler olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bu videoyu izlemekte çok fayda var https://www.youtube.com/watch?v=I-wJ...YjGRROjm1fozXo
    Altın fiyatlarının geleceği ile ilgili olarak kimsenin en ufak bir şüphesi yok. Sadece soru işareti olan nokta şirketin madenlerdeki rezerv miktarı. Rezervler git gide azlıyor diye iş yatırımın raporu var. Söğüt ile ilgili de olumlu bir gelişme yok. Yeni maden sahası ile ilgili çalışmalar bir an önce başlamalı yoksa elinde ocak kalmayacak.113 adet arama ruhsatı var ama elle tutulur bir şey yok ortada

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Kozaa için
    8,81 önemli destek 9,64 ve 10,31 önemli sıralı dirençleridir.
    9.64 etrafinda donmesinin sebebi orasi fibo direnci.

Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Altın fiyatlarının geleceği ile ilgili olarak kimsenin en ufak bir şüphesi yok. Sadece soru işareti olan nokta şirketin madenlerdeki rezerv miktarı. Rezervler git gide azlıyor diye iş yatırımın raporu var. Söğüt ile ilgili de olumlu bir gelişme yok. Yeni maden sahası ile ilgili çalışmalar bir an önce başlamalı yoksa elinde ocak kalmayacak.113 adet arama ruhsatı var ama elle tutulur bir şey yok ortada
    İş yatırımın kendine faydası yok..orda rapor yazanlar 25 30 yaşında cocuklar...rezerv azaliyormus..peki ne zaman bitecekmis..rezerv bitene kadar küpumuzü doldurmaya bakalim..
    Çok inceledinmi burda en kral kağıdı bile alamazsin

7. Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    9.64 etrafinda donmesinin sebebi orasi fibo direnci.
    Deniz Bey,
    An itibariyle fibo direncini kırdı gibi..

Sayfa 266/746 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •