Sayfa 546/756 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Hissenin ederi vardır, ne durdodur ne sılvr, Bir şey daha var , silveri de durdoyu da *** eden spek tahtadadır bildiğim kadarıyla, yeterince yatırımcı çekemedi blcyt şimdiye kadar, eğer yakında o yatırımcı kitlesinin geldiğini görmezse hissede olduğunu düşündüğüm spek o zaman işler karışır. ama dediğim giibi hissenin ederi vardır.

2. kademeler boş diyorlar oysaki neredeyse her satış kademesinde 16-57 bin aralığında satıcı lotlar var...durdoda ve karel de 200-500 lotlar vardı... ben ise kademeler keşkem biraz daha seyrekleşse diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kademeler boş diyorlar oysaki neredeyse her satış kademesinde 16-57 bin aralığında satıcı lotlar var...durdoda ve karel de 200-500 lotlar vardı... ben ise kademeler keşkem biraz daha seyrekleşse diyorum...
    Hisse tam kıvamında kademe yönünden..
    -Ucuz mu ucuz’!!
    -Sürdürülebilir kar var mı..Var..!!
    -Karı paylaşıyor mu...evet..!!

4. bu gün güzel bir kapanış oldu..endeks hafif eksideyken blcyt %3,5 prim yaptı..ağırlıklı ortalaması 1,71 iken kapanış 1,74 oldu...kapanışı da oldukça güzel oldu..alıcılar istekli görünüyor...

hisse temel yönde gerçekten de çok ucuz..bu ucuzluğu ile endeksten pozitif ayrışıyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün güzel bir kapanış oldu..endeks hafif eksideyken blcyt %3,5 prim yaptı..ağırlıklı ortalaması 1,71 iken kapanış 1,74 oldu...kapanışı da oldukça güzel oldu..alıcılar istekli görünüyor...

hisse temel yönde gerçekten de çok ucuz..bu ucuzluğu ile endeksten pozitif ayrışıyor..
    Endeks haftalık -5.76
    Bilici...............+10.1
    Toplam...........+15.77

Bilici yatırımcıları bu hafta %15.77 kazanmış oldular,,,teşekkürler bilici.
    Kurumsal şirket dediğin böyle olur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Çok fazla tarlası var aynı zamanda değerleme yapılmadı..
    Değerleme yapılmadan bile pddd=0.63 olursa,,değerleme yapıldıktan sonra kaça düşer kimbilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Değerleme yapılmadan bile pddd=0.63 olursa,,değerleme yapıldıktan sonra kaça düşer kimbilir.
    11 bin dönüm tarla ve 400 dönümlük nar bahçesi mevcut..Biltar iştarikine ait..
    Değerleme yapıldığında kaça düşer hesabını siz yapın..
    Kabaca dönümü 30 bin tl olsa..
    11000*30000=330 milyon eder..
    Pazartesi şirketi arayıp detayını soracam kaçta kaçı ne şekilde diye?
    Son düzenleme : Kazançkapısı; 11-05-2019 saat: 16:03.

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    11 bin dönüm tarla ve 400 dönümlük nar bahçesi mevcut..Biltar iştarikine ait..
    Değerleme yapıldığında kaça düşer hesabını siz yapın..
    Kabaca dönümü 30 bin tl olsa..
    11000*30000=330 milyon eder..
    Pazartesi şirketi arayıp detayını soracam kaçta kaçı ne şekilde diye?
    Biltar iştiraki matrıiksde görünmüyor

Sayfa 546/756 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •