Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 159 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BASGZ Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bu başkent gaz, kızılay üzerinden karını abd ye aktaran başkent gaz değil mi?
    Aynen de o gaz mış,
    Yaw adamlarda hiç utanma arlanmay kalmamış, kendi karını ensara kızılay üzerinden yurt dışına gönderip, 2 sene sonra gelip halka arz ediyorlar. Yuh yani
    https://www.indyturk.com/node/125581...ar-abdye-gitti

2. Yaklaşık 3.30 PD/DD, 11.5 F/K ile halka arz ediliyor.
    YTD

Ky nın talep göstereceğini sanmıyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Kimse beni gaza getiremez. Gazlayamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Yaklaşık 3.30 PD/DD, 11.5 F/K ile halka arz ediliyor.
    YTD
    TRGYO gibi 0,30'a çekerler PD/DD'yi.

6. Şirketin ortakları cebini dolduracak,ortak satışı şeklinde,şirkete herhangi bir kaynak girişi yok.sürekli reklam tv.madem okadar temettüden bahsediyorsun sermaye artırımı şeklinde yapsaydın..insanların algısıyla oynuyorlar.bana pahalı geldi,kendi düşüncem.ytd yatırımcı kendi akıl süzgecinden geçirsin.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
    Az bir miktarla takibe alalım bakalım demiştim ancak sıkıntılı fiyata dikkat! olması gereken fiyatlama hesabını yaptım sonuç olarak;
    Öz sermayesi, Ödenmiş Sermayesi, Dönem Net Karı ve Gösterge faizi dikkate alındığında olması gereken net fiyat 4.474 TL çıkıyor. Halka arz iskonto oranını olan 23.65% oranını da fiyattan düşersek olması gereken fiyat <<<<<< 3.416 TL >>>>>> olmalı. Peki bu 9.72 nedir tam 2.85 katı fazla bu fiyat çok fazla azda olsa alım işlemimi ipal ettim ama takipteyim.
    Son düzenleme : as1; 04-06-2021 saat: 12:28.
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

8. Hani ayın 10 unda başlayacaktı

Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •