Sayfa 99/153 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Herkesin fikri kendine Oblo kardeş.....Heehhhh...Sen beni boşverde o arkadaşınla uğraş son halini hiç .beğenmedim elleri titriyordu yazarken..Heehhh...
    Peki abi. Şu videonun hayranıyım yalnız.

https://www.youtube.com/watch?v=Y_CAvAkHvqk
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Herif topigin icine etti. Bunun da kapanma vakti geldi.

Yok ööleee kaçmak ne güzel eğlenip içimizi döküp rahatlıyoruz.Ancak adam gibi sözünü tut ta bu topic bize kalsın sen bi git Bakırköy ü dolaş havasını içine çek öyle gel bence iyi gelecektir sana bundan emin olabilirsin...Heeehhhhhhhhhh..
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

3. Ooooo daha ne fıkralar yazıcam buraya Şaban hakkında malzeme ganiiiii...Heeehhh.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

4.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Peki abi. Şu videonun hayranıyım yalnız.

https://www.youtube.com/watch?v=Y_CAvAkHvqk

Özdeşleşiyorsan bu video ile ne mutlu sana .Mutlu oldum adına...Heehhhhh.

Sayin guneysu, ya topigi kapatin, ya bu sahsi topikten uzak tutun. Hangisi uygunsa.

Tesekkurler.

6.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Özdeşleşiyorsan bu video ile ne mutlu sana .Mutlu oldum adına...Heehhhhh.

Oralet, seninle 1 kişi daha neden oldu bunlara Allah bildiği gibi yapsın sizi abi.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sayin arkadasim, yuzune bakarak yalan soyleyen birisi hakkinda bunu "ben-o" problemine cevirmen olmamis.

1) Benden baska en az 10-15 kisi yazdi ayni seyleri. Nik, Zumax, Barba, Oblo, Berk, Kar Adam, vs. Sen de dahil.

2) Soda topgiindeki yalan yanlis bilgilerin %99'ununu ortaya cikaran benim. Emegime, harcadigim zamana saygili olun. Cunku arastirmadan, arkasini doldurmadan yapilmiyor bu is.

Yarim saat vakit harcayip tonaj fiyatlarini cikarip vermek ile "Yabanci 120 milyon lot satmis" diye mesaj atmaya harcanan emek ayni degil.

Sabah aksam ayni seyi yazip tekrar etmek emek degil.

3) Bu sahis sana bile yalanci dedi bor konusunda. Artik hayretle yazdigini okuyorum.

4) 2 senedir data koyuyorum bu foruma. Birisi cikip da yanlis dedi mi? Demedi. Cunku arastirip inceleyip koyuyoruz. Hata pek de tabi olabiir, ama olmamis iste.. Insanlarin bunun ile bir kisinin sabah aksam sallayip tekrar etmesi arasindaki farki anlayabilecegini dusunuyorum. Goremeyen varsa da problem ondadir.
    Bu soylediklerine yanlis demedim ki. Zaten belgeli ispatli olarak yalan ya da yanlis bir sey denmisse koyuyorsun forumda ortaya.

Aramizdaki fark şu ki ben gülüp geciyorum bunlara sen fazla.ciddiye alip kendi moralini de bozuyorsun.

İnsanlar degismez. Ne.yaparsan yap @yucin boyle kalacak.

Burasi sanal bi.forum. Gercekleri anlayacak.kapasitede olmayanlara yapacak.bir.sey yok. Bugun yucine inanirlar yarin bana obur gun baska.birine.

Soda. Ailenizin hissesi.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sayin guneysu, ya topigi kapatin, ya bu sahsi topikten uzak tutun. Hangisi uygunsa.

Tesekkurler.

Yahu ne istiyorsun yönetimden.Burası bırak böyle kalsın ne güzel eğleniyoruz.Hakkimda yazmadığinız yazı ,hakaret,çekmediğiniz video kalmadı ve ne güzel eğleniyoruz dediniz.Bırak yönetimde silmekten kurtulsun rahat etsin.Burada bizbizeyiz zaten.Topici açarken düşünecektin bunları...

Sayfa 99/153 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •