Sayfa 599/999 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Bugun 1 arkadas sana ev satayim dedi ben zaten satiyorum sen neden satiyorsun dedim kredi çekip dolar alacağım dedi 300.000 lik evi bana 150.000 tl kredi çekmek karşılığında satis gösterecek. Gelen parayla dolar alacagiz. Artik kazandi kazandi. Bir meslektasimda evini yaein eniştesine satis gosterecek 250.000 kredi cekip dolar alacakmis. Bu ay 0.99 la kredi cekip ev aliyor gozükenlerin çoğu yalan olacak gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bende evi satmaya calisiyorum ama benim satis gercek satis olacak satarsam tamamı ile dolar alacagim. Arabayi satip 6.14 den euro almistim nereden baksan 1.000 tl temiz koydu ustune 2 gunde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Troller tamamen yok oldu. USD 5.66 üzerinde. Gelin len, 4.70 ten döviz satayım size.
    1 cent satayım yarın.
    Yok be vazgeçtim. 1 cent bile yok size.
    Yarın son parti altın ve gümüş alımlarımı yapıp, köşeme çekileceğim.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bugun 1 arkadas sana ev satayim dedi ben zaten satiyorum sen neden satiyorsun dedim kredi çekip dolar alacağım dedi 300.000 lik evi bana 150.000 tl kredi çekmek karşılığında satis gösterecek. Gelen parayla dolar alacagiz. Artik kazandi kazandi. Bir meslektasimda evini yaein eniştesine satis gosterecek 250.000 kredi cekip dolar alacakmis. Bu ay 0.99 la kredi cekip ev aliyor gozükenlerin çoğu yalan olacak gibi
    Benim anlamadığımda bu. Yahu mütahit elinde patlamış daireleri sattıktan sonra fiyat kalemi %300 artmış inşaat sektörüne girermi? Adamların yapacağı belli. Malı satıp dolara geçecek hemde fiziki olarak. Böyle bir planla ekonomi nasıl canlanır. Bu kendi topuklarına sıkmak değilmidir? Parayı eş zamanlı develue edip dth leri çözdürmek daha mantıklı değilmidir?
    Birde araç ötv leri kaldırılıp sadece araçlardan kdv alınırsa alınan %18 lik kdv cari açığa nasıl yansır? Yani uzatmadan 8-9lira lara kadar bi develüasyon, ayrıca ötv indirimi olsa bu ekonomi adına kar mı yazar zarar mı? (elbette aracın yurt dışı geliş fiyatı alınacak kdv den fazla, hani dth lerin öyle kendiliğinden zararına çözülmesini beklemiyorlardır heralde) bilen bi arkadaş bu işi anlatabilir mi?

5. Istanbula kayyum denemesi olacak gibi hissediyorum

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Taksitlerini kendileri ödeyebileceklerse belki olur, fakat ucundan bozdururlarsa o is yaş!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Istanbula kayyum denemesi olacak gibi hissediyorum
    Anında fiziki olurum...

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Istanbula kayyum denemesi olacak gibi hissediyorum
    Bu saatten sonra herşey olabilir. Demokratik sistem ile kaybedeceklerini biliyorlar.
    Dow'un tepkisinin bittiğini düşünüyorum.
    Hedef yerin dibi olması gerek, ons ve gümüş sanki bunun habercisi.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 599/999 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •