Sayfa 312/363 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    Son donemdeki alimlardan kagida bir grup giriyor diye dusunuyorum.

O nedenle iptal olmaz demistim, ama yanildim simdilik.

Takibe devam, ama endekse ikinci bir satis dalgasi bekliyorum,bu ne yapar gorucez
    Hocam Meksa 0,25 ten 300.000 lot alım yaptı. Meksayı bilen bilir. maksimum 0,27 den okutmak için alır.

Geçen 40 hareketini yapanlarda başaramadı. Bu çapsız speklerle olacak iş değil. adam da haklı alsa kime satacak?

Yönetimi tamamen ele geçirmek üzere birilerinin girmesi lazım. Ben senelerdir bekliyorum olmadı.

Umarım olur. Yoksa bu çapsız yönetimle olacak bir şey değil bu. Adamlar 5 senede imar çıkartamadı ya da çıkartmak istemedi

2. içimden geçenleri yazamıyorum moderatör hemen engelliyor

3.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    Son donemdeki alimlardan kagida bir grup giriyor diye dusunuyorum.

O nedenle iptal olmaz demistim, ama yanildim simdilik.

Takibe devam, ama endekse ikinci bir satis dalgasi bekliyorum,bu ne yapar gorucez
    Yanılmadınız aynen dogru ..tanıdıgımda var ..ama olası bi hareket nezaman konusu muamma ..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Yanılmadınız aynen dogru ..tanıdıgımda var ..ama olası bi hareket nezaman konusu muamma ..ytd
    Hayal ettiğimiz hareket için min 10 milyon tl lazım bence.yoksa anında investten malı kafasına yer.inş dediğiniz gibi olur

5.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hayal ettiğimiz hareket için min 10 milyon tl lazım bence.yoksa anında investten malı kafasına yer.inş dediğiniz gibi olur
    kurumlar gerekli payı bölüştümü birbirlerini zarar vermezler ...yakında da öyle olacak inşallah,,, agrasif günler,,,ytd

6. Bugün için 25 kapayacak gibi. Yarın ola hayır ola

7. Süpriz yok

8. Biri twittera brko neden maske üretmiyor yazmış😁yılın fıkrası.adamlar yolda yürümeyi beceremiyor

Sayfa 312/363 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •