Sayfa 319/889 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Senin yedi ceddini seveyim bacaksız Co sırf şu hayırsız bereketsiz holding hissesine yıllardır ha şu gün ha bu gün gider diye bağlandık kaldık yaptığın alaverelerin dalaverenlerinle verem ettin bizi yükseleceğini bildiğim banka kağıdınada geçemedim elim varmadı satmaya sen ne zaman iyi insan olacaksın mağdur ettiğin yatırımcılarla insanlarla helalleşecekin yoksa gerçekten yatacak yerin yok ahir alemi sen düşün çünkü dünya ne vehbi KOÇ'a ne de Sakıp Sabancıya bile kalmadı sana hiç kalmayacak Baban'a kalmadığı gibi ama dediğim gibi sen asla adam olamayacaksın ve iki yakan bir araya gelmeyecek yediğin kul haklarıyla..Kanka'nın holdingi 30.00 tl iştirakler yerlerde senin onun tamamen tersi iştirakler nominalin üstünde esas ana holding can çekişiyor bu kadarda haramilik olmaz ama malesef gördüğümüz üzere hesap soran olmayınca oluyor demekki..Spk nedir bu yaptıkların diye sormuyor niye bilmiyorum çünkü borsada bu düşük fiyatlarda başka hisse yok..Allah büyük senden kurtulacağım günleride gösterir bana inşallah..Siren,çürük maydanoz gibisin bu saatte 16+15 olsan çekilmezsin Ama yinede seviyorum seni..

2. günlük ve haftalık ilgi çekici
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku

günlük ve haftalık ilgi çekici
    Sayın Pehlivan bu grafik işinden pek anlamıyorum şimdi bu paylaştığınız grafik bize ne anlatıyor neyi ifade ediyor yani biz yatırımcı lehine sevindirecek bir işaret varmıdır rica etsem birazcık olsun aydınlatabilirmisiniz ..Şimdiden teşekkürler..

4. Hacim ile desteklenen çıkışta önceki zirveleri deneyip orasını da aşarsa büyük bir çıkış olabilirin fotoğrafı...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Cemko kardeş,inşallah diyelim..Sağolasın.. Duyarlılığınız için teşekkürler..Selamlar..

6.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Bacaksız, hırsız, dolandırıcı, harami CO;bundan böyle iblisi değilde kafasını karıştıran danışmanını yani seni müslümanlar olarak taşlayacağız..Kartalgaga olarak damına konacağım ve speğinde dahil hepinizi gagalıyacağım ..İtibarın ayaklar altında çiğneniyor ama sen ayağa kaldırmak yerine hala çamurlara yatıyorsun tevekkeli söylememişler aslan yatağından belli olur diye seninde yerin orası besbelli acımasız aç gözlü zalim..Madem endexse ayak uyduracaksın endexs çıkarken adam gibi yükselt hisseyi düşerkende olmaı gerektiği gibi yap hakkaniyetli mert delikanlı diyelim sana ama nerdeee sende öyle babacan mangal gibi yürek ..Kanser ettin bizi ömrümüzü yedin bitirdin bizi nereden aklımıza geldi senin gibi adı çıkmış dokuza inmez sekize tekin olmayan sözde iş insanının şirket hisselerine yatırım yapmak herhalde basiretimiz bağlanmıştı yada bu dünyada bizim sınavımızsın..Bak bakalım Mücahit Örenin şirketleri,Rıza Kutlu Işık ve şirketleri ,Engin Yeşil ve şirketlerinden başka BORSA'da başka şaibeli acımasızca yatırımcısın mağdur eden gerek maddi gerekse manevi zararlara uğratan başkada iş insanları patronlar varmıdır..Ben şahsen sizden başkalarını tanımıyorum..Sizi Rabbim Allah'a havale ediyorum merhametsiz oğulları merhametsizler..Kabahati sizde görmüyorum sizi koruyup kollayanlarda, yaptığınız dolandırıcılıklara,hırsızlıklara,adaletsizliklere, gayri meşru işlere, soygulara, göz yumanlarda görüyorum..
    daha bunun üzerine söz yok..

7. 2020 her anlamıyla farklı bir yıl. Telegramda, Twitterde kendini üstat gibi gösterenlerin peşinden giden saf bir kitle var. Farkına varacaklar mı bilmiyorum spekülatörlerin, manipülatörlerin sofrasında meze olacaklar sonunda ve ziyan olup gidecek kazançları. Kimse babasının hayrına bir şey yapmaz. Yok bu benim argem, yok bu şunum bu bunum çakma üstatların peşinde koşuyor insanlar SPK defalarca uyardı ancak insanlar hala bu grupların peşinde koşuyor. Yazık tek kelimeyle.

Bilançolar, Şirketlerin özel durum açıklamaları ve piyasanın genel gidişatı dışında şeylere itibar etmemek lazım diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. Bazen kopru trafiginde kalirsin yandaki serit gidiyor diye yana gecersin sonra ayrildigin serit akar gider sinir krizi gecirirsin ya tam oyle bir donem
    araba ev yada arsa fiyatlari artiyor diye alirsaniz zarar edersiniz o tren kacti artik son donemde adi konmayan bir devaluasyon oldu iyide oldu ulkemizin rekabet gucu artti dolar 6 tl kalsaydi ne turizm ne ihracat yapabilirdik her seyin fiyati artarken borsa ucuz kaldi tabii ki
    muco da daha fazla bu fiyatlarda oyalanamayacagini anladi fiyati 15 cent çekti
    ya jubilesini yapacakti yada biraz dolar harcayip
    altin yumurtlayan kazi kurtaracakti
    her ac gozlu din tuccarinin yapacagi gibi istemeyerekte olsa biraz dolar.kaybetsede yükseltmeyi tercih etti simdi iştahı kabaran ky var mi ona bakıyor ihlas 120 üzeri alici bulur mu
    en basta anlattığım köprü trafiği mantığı burada ters islerse olabilir neredeyse borsada alacak hisse kalmadi enerjiler disinda ama ya alici gelmezse???

mucodan durust bir is beklemeyin esyanin tabiatina aykiri

Sayfa 319/889 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •