Sayfa 988/1003 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    aç oku haberi nerde olduğu yazıyor ön yargılı yaklaşımlar yanlıştır ülkemiz her alanda ilerliyor bakmak ve görmek farklı şeyler
    Sadece haberin başlığını okuyan için ki belli kesim sadece
    buna bakıyor ki onun için böyle veriliyor ,ilacı bulmuşuz
    Trump da peşindeymiş algısı...
    detaya bakıyosun zaten abd kullanıyormuş ama hammaddenin peşindeymiş.
    Millet can derdinde,bunlar hala işin dalgasında
    süper güç hikayelerine devam.Basında bi yere kadar milleti saf yerine
    koymaktan bu tür başlıklar da suç olmalı algı algı millet bıktı artık.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Her akşam Fox haber izlerim halk tv yide çok izşedim a habere pek bakmam zaten bildiğim şeyler Biat ağır bir kelime düşünen insan biat etmez sadece inandığı değerlerin peşinde gider
    neymiş o değerler.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    İşte corona bu vücuda girermi

O kadar kafayı yemediler daha
    aha ben bu haberin yalacısıyım...
    https://www.independentturkish.com/n...%C3%BCzenlendi
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    İddia açıyorum
    Seçenekler
    Badem
    Badem
    Badem
    😁
    Hocam belki bende arkadaşla aynı fikirde değilim ama tarzınız hiç hoş değil...

5.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Bıyığınız var mı ?
    hayır yok hiç bırakmadım günlük eşim de bende sevmiyoruz günlük traş olurum tatilde bile başka merak ettiğin varsa sorabilirsin

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim böyle hastalığa karşı yaşama şansım %5 bile değildir. Bunun için sağlıkçı bir kardeşiniz olarak size koruyucu önerileri son kez yazayım. Eve ayakkabı ile girmeyin. Dışarda bırakın ve imkânınız varsa dezenfektan ile silin yıkanması mümkünse yakayın. Sirkeli su ile de içi dışı silinebilir. Eve girişte dezenfektan yada sirkeli su ile eliniz burnunuz kafanızı sılin ve üstünüzü banyoda değiştirip yıkanın. Anne baba çocuklar vs küçükse tavsiyem biz bu mikropla uzun süre beraberiz bunun için size gümüş suyu yapın derim çok basit ve ucuz ama çok etkili bir koruyucu ve önleyici tedavi edici bir şey YouTube de var nasıl yapıldıgi özelden de yardımcı olayım. Bir de kekik yağı var her evde bulunması gerekir. udi hindi diye bir toz var süper etkili onuda boğaz enfeksiyonu icin tavsiye ederim son olarak gribal enfeksiyon icin maydanoz limon sarımsak sirkesi bunuda
    bulundurun kullanın bunlar hayatınızda olursa riskiniz çok az olur.
    sağlıkçısın sözde lakin sirkenin bu viruse etkisinin olmadığını bilmiyorsun..?

ariston abi ve sn laguna yazmıyor şu sıralar.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Önyargı ben bi dakika Önyargı yok şöyle bir örnek vereyim ahaber izlemem neden Önyargımı size göre peki siz halktv izlermisiniz

Sizin gerçekleriniz ile benim gerçeklerim neden farklı çünkü sizde önyargı yok biat var işte bende bu yok
    Bunun ön yargı ile alakası yok ama..
    Ahaber izlemem karşıt görüşünden dolayı falan değil, her hangi bir görüşü olmadığı ve tamamen militanlık yaptığı için izlemem, haberlerin tamamının yalan olduğu için izlemem....
    İstanbul'da yaşıyorum ve biz 2 defa seçime gittik. O esnada hergün izledim...Pontus mu dersin, Makaryos mu dersin ne yalanlar anlattılar millete..Neyse yazarsam şimdi saatler sürer
    Herhangi kişiliği, benliği olmayıp, ihale kazanmak ve ayakta durmak için her şeylerini satanlar tabi ki yalan söylemek zorundadır..
    Bu nedenle Ahaber'e karşı ön yargım yok olamaz da..Yok hükmünde benim için

Sayfa 988/1003 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •