Sayfa 136/1003 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    bu nasıl bir paranoya, bu nasıl bir ölüm korkusu ?

83 milyonu atacan tencereye pilavlık prinç gibi karıştıracan ki birbirine değmeyen virüsü almayan kalmasın.

kalan sağlar bizimdir diyerek devam edicen olacak bitecek.

not: benimde yaşını başını almış yakınlarım var hiç boşuna cevap yazmayın.

hala bekliyoruz Çorumlu Cavit-19 la tanışamadık.

denek/kobay olarak kullanılıyoruz. bir sonraki olayda öğrenilmiş çaresizlik.

nereye baksan corona morona orana şurana başlıycam bi tarafına.

Bıktım yawwwwww.
    herkes bıktı çare yok şimdilik üstad.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by spectrum Yazıyı Oku
    Televizyonlar profesörden geçilmiyor üstadım..millete iyi korku verildi...gereklimiydi bu kadarı acaba? ..panik olduk yaw😁
    herkes HerBokolog herbişeyden anlıyorlar.
    Bear_Bull
    @BearBull26

3.  Alıntı Originally Posted by spectrum Yazıyı Oku
    Televizyonlar profesörden geçilmiyor üstadım..millete iyi korku verildi...gereklimiydi bu kadarı acaba? ..panik olduk yaw😁
    Proflar bu işi biliyor olsalardı döneminde kurdukları ‘LongTerm Capital Management’ fon iflas etmezdi.
    Nobel ödüllü ekonomistler fon kurmuş sonuç iflas.

Tıp biliminde de aynı durum var. Dene yanıl. Finansta iflas diğerinde ölüm.

Detay linktedir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Kraliçe arı 100 yaşını göremeden ölecek olursa İngiltere Çin i sömürge ilan eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    yazısını, hitabını, kısacacı okumak istemediğiniz kişileri
    nasıl RED LİSTESİNE ALIRSINIZ

linke tıklıyorsunuz >>>> https://www.hisse.net/topluluk/profi...?do=ignorelist

bu kadar

benim RED listemde sürekli alıntılayıp laf soktuğunuz çok kişi var, sizde yapın ki ortam rahatlasın.

Özel mesaj kutumu kapatıyorum.

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    bu nasıl bir paranoya, bu nasıl bir ölüm korkusu ?

83 milyonu atacan tencereye pilavlık prinç gibi karıştıracan ki birbirine değmeyen virüsü almayan kalmasın.

kalan sağlar bizimdir diyerek devam edicen olacak bitecek.

not: benimde yaşını başını almış yakınlarım var hiç boşuna cevap yazmayın.

hala bekliyoruz Çorumlu Cavit-19 la tanışamadık.

denek/kobay olarak kullanılıyoruz. bir sonraki olayda öğrenilmiş çaresizlik.

nereye baksan corona morona orana şurana başlıycam bi tarafına.

Bıktım yawwwwww.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by spectrum Yazıyı Oku
    Bence yeni dönemin hisselerini keşfedebilmek en önemlisi.. hangi şirketler uzaktan eğitim , iş veya sağlık gibi alanlarda teknoloji üretebiliyor? Bunlardan sepet yapmak gerek..ciddi potansiyel oluşturabilir.
    Rtlab diye bir hisse var virüsten önce gözüme çarpmıştı alsam mı diye düşündüm ama elimdeki hisselerin temettü beklentisi sebebiyle almamıştım. 1,5 falandı yanlış hatırlamıyorsam 1,25 te olabilir. En son 6 tl yi geçmişti
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

7.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Ben % 50 maldayım pazartesi alabildiğim kadar tekrar alıcam , merkez bankaları paketleri onaylancak onaylanmayacak durumları vardı.Okeylediler piyasa da dolar bollaşır.Dolardan kaçan hisseye yönelebilir ....fiatlar zaten uygun seviyelerde diye tahmin ediyorum.Herkesin kararı kendine ....
    Ne kadar iyimser bir tablo ne zaman ki virüsün ekonomiye verdigi hasar görülür o zaman almaya başlarlar daha erken diye düşünüyorum

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. eskişehirdi sanırım,yanılmıyorsam prof,çoçugunu banyoda virüsten korunmak için çamaşırlarını temizleme videosu çekmiş,yazık evlat şuursuzca bagırıyor,işin en ilğinççide baba çekmeye devam ediyor,ne kadar ilğinç,çoçugun psikolojisi üzerine ne kadar prim,yada ilği,insanlar manyaklaşmış iyice,
    başka bir pencereden bakınca da, bu işi yapanlar iliklerine kadar istediklerini başardılar ama hala ben bunların bir ülkeye ele geçrimek yada ğizli ailelerin daha çok servet edinmeleri için planlı,plansız yapılamıyacagını,(çünkü insan hayatı)bunu bile isteyrek yapanlarında,,,,
    gerisini yazmıyim,asyalı muuhalifler var,yazımız rahatsızlık vermesin ....k
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 136/1003 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •