Sayfa 1025/1030 İlkİlk ... 25525925975101510231024102510261027 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 8,193 - 8,200 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    ünlü menkul 5.40 alım opsiyonu vade 32 gün mevduat karşılığı 29.22% min 1M
    5.30 lu 5.20 olanı varmıdır ..Riske değer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Tuikte boyle hesapliyorsa 2 den asagi gelmemesi lazim gidadaki artis hala dusmemis keza digerlerindede artislar var.
    İTO başkanının görevden alınması diğer bir yol olabilir düşük enflasyon rakamları için :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    5.30 lu 5.20 olanı varmıdır ..Riske değer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    dün 5.35 vardı ama oran 28% idi

4. Yurt dışına hiç çıkmadım mukayese edemeyeceğim ama kahvaltı kültürümüzü seviyorum .
    Ancak ironi olsun diye söylendi arkadaşa. Çok biliyorsan bol para kazan ve paranı saça saça, etiket olsun diye saçma sapan şeylerle harca. Sürekli tekrar ederek ve ben demiştim diyerek, burada az buçuk parası olan insanların aklına küçük de olsa kurt düşürme. Ve günahlarını alma.

5. dünkü kararlardan sonra belli oldu ki hükümet fırsat buldukça büyümeye destek atacak. Dolar için 5.30 diye diretmemek lazım, aşağıya doğru kademeli alım en uygunu. Finansal piyasalarda dibi de tepeyi de bulmak biraz şansa kalmış.

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    dolar düştü ama esnaf ürün fiyatlamasını doların 6.50 7 seviyelerinde sabit tuttu ! Dolar yükselirken her hafta zam yapan damacana su bayileri dolar inerken sessizler !!
    Aynen öyle gıda yine iyi sen birde temizlik ürünlerine gel dolar düşmesine rağmen temizlik ürünleri %70-90 oranında artış yaptılar üstelik dolar düşerken de zam yaptılar üstelik içlerinde türk markaları ve Türkiye'de üretilen ürünlerde var ...

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan82 Yazıyı Oku
    hiç macera arama burgan ve odea iyidir diyorsun yani , ben de memnunun aslında neyse kalsın o zaman, bu uzun vade ve stopaj indirimini nasıl ayarlayacağım onu düşüneyim.
    O sizin bileceginiz birşey tabiki ama şimdiye kadar 15 ayrı banka ile calismisimdir gerçekten Burgan ve odea temditlerde diğerlerine göre çok üstün konumda ..dediğim gibi yeni eski arasında fark olmuyor ya da 0.25 oluyor ..32 lik oranlarda ...bunu birkaç bankayı arayıp karşılaştırma yapabilirsiniz .

8.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Aynen öyle gıda yine iyi sen birde temizlik ürünlerine gel dolar düşmesine rağmen temizlik ürünleri %70-90 oranında artış yaptılar üstelik dolar düşerken de zam yaptılar üstelik içlerinde türk markaları ve Türkiye'de üretilen ürünlerde var ...
    Bu ticaret ahlakı ile ilgili bir şey ama bu ülkede bu kadar ahlaksızca zam yapanlar da bu maalesef yok...

Aslında balık baştan kokuyor... Adam mağazada ayakkabıya 1000 TL fiyat yazıp %70 indirim yaptım diyip 300'e satıyor ve bu dezenformasyona, bu aldatmacaya yıllardır kimse bir şey demiyor...

Bunu yapan zihniyet başka sektörlerde de %25 lik enflasyonda %100 'lük zam yapar tabii...

Aslında bunu yapanların ürünlerle birlikte ipliğini pazara çıkarmak gerek... Ve bu şirketler ve ürünleri tüketici tarafından boykot edilmeli...

Vaktim olsa bunun için bir site açardım, aslında devlet de şu kadar üründe bu kadar fahiş zamlar olduğunu gördük diyor ya aslında devlet de bu adi tüccarları afişe etmeli...

Sayfa 1025/1030 İlkİlk ... 25525925975101510231024102510261027 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •