Sayfa 227/607 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Petun, beklenen atağı yapamadı,
    Belki de Emirhan pazarlama satışa geçmiştir...ytd

2. Gelen kar gayet güzel.Öyle yok F/k'nın düşüklüğüne bakmayın,yok PD/DD düşüklüğüne bakmayın söylemlerini doğru bulmuyorum.Peki doğru bulmuyorum da karı beğendiğim halde hisseme hisse katıyor muyum? çok çok az.
    Peki neden?
    Çünkü F/K'sı bundan çok daha düşük senetler var ama piyasalara güven yok.Faizler hala yüksek.Borsada risk iştahı yok.Yatırımcı kalmadı.Yarına kimse umutla bakmıyor..mesele bunlar.Yoksa PETUN çok iyi ama iyi olmak yetmiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Petun, beklenen atağı yapamadı,
    Belki de Emirhan pazarlama satışa geçmiştir...ytd

Şak şakçı hazırmısın duayeninle beraber Taksim meydanında anırmaya. Şunun şurasında birşey kalmadı bilançonun gelmesine.

Ne oldu kar rakamını tutturumadın şimdi hisse fiyatına mı sardın.

Benim hisse fiyatı ile ilgili bir iddiam olmadı.

Üstelik 1 ayda %20 yapan kağıttan başka ne istiyorsun bak endeks 3000 puan düştü ama PETUN hala daha düşmedi.

Siz daha çok sayıklayın böyle. Ben satmak için almadım. Bu zamanlar , bu fiyatlar satma değil alma zamanı. Uzun vade alma zamanı. Çok büyük bir değişiklik olmazsa piyasada , bu fiyatları bir daha görmek hayal olur.

Hadi sen şimndi kovanı , küreğini al doğru kumda oynamaya git. Buralar sana göre değil.

4. Buradaki grup kadar acemi bir grup görmedim, bunlar ne mal toplayabilir ne de mal çıkabilir, yada hisseyi bırakmışlar kendi haline bir kaç aracı kurum al gülüm ver gülüm yapıyor.

petun 60dk lık .
    normalde yukarı kırar bu görünümler ama petun bu bakalım ....
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

6. Moody's, Yaşar Holding'e verdiği kredi notlarını geri çekti

Moody's Investors Service, Yaşar Holding A.Ş.'ye verdiği Caa1 kredi notunu, Caa1-PD olan temerrüt olasılığı notunu ve Şirket'in 250 milyon dolar tutarında tahvillerini verdiği Caa1 seviyesindeki kıdemli teminatsız tahvil notunu geri çekti.

Notların geri çekildiği anda görünümün 'negatif' olduğunu belirtti.

Moody's notları Yaşar Holding'in notlandırma sürecinde yer almama karınını ardından geri çekti.

https://www.moodys.com/research/Mood...0222_PR_395669
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7. Moodys der ki ben not verip sorumluluk almıyorum artık, bakın başın çarenize ))

8.  Alıntı Originally Posted by cunozan Yazıyı Oku
    Moodys der ki ben not verip sorumluluk almıyorum artık, bakın başın çarenize ))
    Notu verdiğinde dolar ve Euro şu anki durumunun neredeyse %25 üzerindeydi...belki adamlar kurdaki dalgalanmalar nedeniyle sonraki aşamalarda hata yapmamak için değerlendirme dışına almışlardır..açıklamayı her iki tarafta da değerlendirebilir siniz. Nereden bakarsan sonuç farklı...çok muallak bir açıklama olmuş..nedenini belirtse daha iyi olurdu .

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 227/607 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •