Sayfa 173/213 İlkİlk ... 73123163171172173174175183 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. çimşitin sesi çıkmıyor herkes pusuda sanırım on onbeş kuruş kar olsa satacaklar gibime geliyor ne dersin ege..

2. [QUOTE=egecballh1;4592899]
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    ama ben seni hala almayacağım ODAŞTAYIM.....[/Q

siz sürünün burda ...
    BUGÜN ODAŞ ÇOOK NAZLI ÇARPMASIN YAAA BUDAAAA...2,55-2,65 ARASI ALANLAR İYİ KAR ETTİ ...ACABA BURALARDAN YENİ MALİYEETT OLUŞANA KADAR BİR KAÇ GÜN BEKLER Mİ BİLMİYORUM..AMA İŞTAHSIZ GİBİİİ

3. [QUOTE=egecballh1;4593032]

BUGÜN ODAŞ ÇOOK NAZLI ÇARPMASIN YAAA BUDAAAA...2,55-2,65 ARASI ALANLAR İYİ KAR ETTİ ...ACABA BURALARDAN YENİ MALİYEETT OLUŞANA KADAR BİR KAÇ GÜN BEKLER Mİ BİLMİYORUM..AMA İŞTAHSIZ GİBİİİ
    YALNIZ ODAŞ ORTA VADEDE ÇOOK İYİ GİBİ ÇÜNKÜ GEÇEN HAFTA ARACI KURUMUN BİRİSİ BİANDA 33 MİLYON MAL ALDI....BEKLENTİ ÇOOK BÜYÜK OLABİLİR...YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL BEN KENDİM GENELDE BATARIM..

4. [QUOTE=egecballh1;4593045]

YALNIZ ODAŞ ORTA VADEDE ÇOOK İYİ GİBİ ÇÜNKÜ GEÇEN HAFTA ARACI KURUMUN BİRİSİ BİANDA 33 MİLYON MAL ALDI....BEKLENTİ ÇOOK BÜYÜK OLABİLİR...YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL BEN KENDİM GENELDE BATARIM..
    BU ARADA HERKESE HAYIRLI KAZANÇLAR BAŞTA CİMŞİT MAĞNEFİTO ZARBOO MUHTEBERİ MAKİF OLMAK ÜZRE HERKESE ..ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN...GÜZEL KARDEŞLERİM..

5.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    çimşitin sesi çıkmıyor herkes pusuda sanırım on onbeş kuruş kar olsa satacaklar gibime geliyor ne dersin ege..
    yok kardeşim yaaa..cimşit çokk akıllı biri o kolay kolay satmaz ..orta ve uzun vadede bekler o...çünkü bu zamana kadar çok can yakmış kağıtt artık kabuk değiştiriyor diye düşünüyor haksızda değil lakin ben soğudum bu kağıttan trilyon verse mutlu olmam..o yüzden hastalıklı oldum bu kağıda en son 40 -50 binim çarptı çıktım..zorlu ve odaştan aldım zar zor geri...

6. Ya metur yıllarca aycesle aynı fiyattı .ayces 40 tl oldu...maalt 120 tl.metur daha 18 yılda adam gibi 1-2 kat gidip durmadı....o yüzden çok kızgınım..hep cimşit gibi iyi düşüncelerle çokk soyuldum burda...ama bbg aldı ya tamamen değişti herşey bundan sonra ne olur bilemem....küçük yatırımcı çok kızgın bu kağıda hala.....dur bakalım cuma ne olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    çimşitin sesi çıkmıyor herkes pusuda sanırım on onbeş kuruş kar olsa satacaklar gibime geliyor ne dersin ege..
    bu kağtta fiyat 2,8 tl yi görsün 1 tane küçük yatırımcı gerçekten kalmaz.....ona eminim...

8.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Ya metur yıllarca aycesle aynı fiyattı .ayces 40 tl oldu...maalt 120 tl.metur daha 18 yılda adam gibi 1-2 kat gidip durmadı....o yüzden çok kızgınım..hep cimşit gibi iyi düşüncelerle çokk soyuldum burda...ama bbg aldı ya tamamen değişti herşey bundan sonra ne olur bilemem....küçük yatırımcı çok kızgın bu kağıda hala.....dur bakalım cuma ne olacak.
    cuma ne var ki genel kurul falan mı var valla bende pek bekleme taraftarı değilim. biraz kar edeyim çıkacağım belki ulaş gibi olur diye bekliyorum gerçi ulaşı bir sene önce 1,43 den aldım 2,70 lerden sattım bu bigborsa diye birisi var bilmem bilirmisin onu takip ederek aldım bir sene elimde kaldı kağıt trade edebilsem iyi para kazanırdım ha çıktı ha çıkacak diye diye tam çıkacağı zaman sattım bir şey de kazanamadım ama buna şükür dedik belki bu da böyle bir şey olursa diye aldım bakalım nasip kısmet hayırlısı

Sayfa 173/213 İlkİlk ... 73123163171172173174175183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •