Sayfa 132/1002 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
     Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    ABD Hazine bakanı Yellen'in, harcamalar ılımlı faiz artışını destekleyebilir açıklamasından sonra altın, gümüş vs. düşüşe geçti. Eğer bunlar faiz artırımına geçerse piyasalara büyük sürpriz olur.

Yellen, hükümet harcamalarının yüksekliğinden dolayı ekonominin aşırı ısınmasını önlemek için faiz oranlarının artması gerekebileceğinden bahsetti.
    Yanlış hatırlamıyorsam birkaç sene önce herkes faiz artırımının devamını beklerken birden düşürmeye başlamaları da sürpriz olmuştu. Erken artırma sürprizi çıkarsa piyasalar ne olacak acaba...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    O zaman kapitalist toplumda para olmanın ön koşulunun onu her daim savunacak bir orduya sahip olmak gerektiği bu iddaa sahiplerince de maalesef yaşanarak öğrenilecek.

░ ░ █ █ █ █ █ █ █] ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ Elon is building an army.
    ▂ ▄ ▅ █ █ █ █ █ █ █ █ █ ▅ ▄ ▃ ▂ ☻ / This tank & Elon are against the Dollar
    Il █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █]. / ▌ Copy and Paste this all over
    ◥ ⊙ ▲ ⊙ ▲ ⊙ ▲ ⊙ ▲ ⊙ ▲ ⊙ ▲ ⊙ ◤ .. / \ Hisse.net if you are with us.

^
    Kriptocu ordusu geldi Onların tankı, tüfeği varsa bizim de klavyemiz var klavyemizzzz

3.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Söylediklerinizin tamamında haklısınız ama umarım millet banka kuyruğunda,markette 400-500 tl alışveriş yapıyor diyen şahıs bu başlığın müdavimi değildir çünkü sayı saymayı bilmiyor yada...

Yahu markete gidip aylık alışverişimi yaptığım zaman geçen sene 200-300 tl yeterli oluyorken bu sene 500-600 tl den aşağısı yetmiyor..alovvv,farklı bir şey alınmıyor,buna enflasyon farkı deniyor ve eskilerden tek farkı ücretlilerin yalan verilerle enflasyona karşı ezilmesi,ben bu yazdığınız cümleyi,bu foruma yazacak kadar finansal okur yazarlığı olan birinin yazamayacağını düşünüyorum..
    Miktardan ziyade milletin alm güçü yerinde demeye getiriyor ... üyenin okur yazarlığınan şüpheniz olmasın ... iktidarı yanlısı da değil... olay perspektif meselesi ... ne kadarda fransa kraliçesi marie antoinette'nin söylediği iddia edilse de, Jean-Jacques Rousseau kitabında ismini açıklamadığı bir prensese ait : ekmek yoksa çörek yesinler .... kendi dünyası dışında ki olayları algılayamıyor veya kabullenemiyor... herhangi bir felakette, savaş, doğal afette, bir tsunami de insanların 70% olayların ciddiyetini inkar ediyormuş, hazırlıklı olmadıkları için https://en.m.wikipedia.org/wiki/Normalcy_bias

4.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Miktardan ziyade milletin alm güçü yerinde demeye getiriyor ... üyenin okur yazarlığınan şüpheniz olmasın ... iktidarı yanlısı da değil... olay perspektif meselesi ... ne kadarda fransa kraliçesi marie antoinette'nin söylediği iddia edilse de, Jean-Jacques Rousseau kitabında ismini açıklamadığı bir prensese ait : ekmek yoksa çörek yesinler .... kendi dünyası dışında ki olayları algılayamıyor veya kabullenemiyor... herhangi bir felakette, savaş, doğal afette, bir tsunami de insanların 70% olayların ciddiyetini inkar ediyormuş, hazırlıklı olmadıkları için https://en.m.wikipedia.org/wiki/Normalcy_bias
    Bağdat caddesinden çıkmıyorsa sonuç normal değil mi ki .

Etiler Ulus’ta otursam bende aynı gözlemi yapabilirim çok kolay

Çiftçi ürünlerini çöpe döküyor: Ucuza gitsin ona da razıyım ama o da yok

Antalya’da Ramazan Toptaş isimli bir çitçi 5 tona yakın biberini ormana döktü. Toptaş, “Seranın içi dolu. Halciler de haklı. Adamlar ‘Getirmeyin ben satamıyorum’ diyor. 'Ben kime satacağım' diyor. Bunlar da haklı, biz de haklıyız. İcra borcum var daha veremedim. Ucuza gitsin yeter ki malımız işlesin buna da razıyım ben.” dedi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/m...ok-450258h.htm
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Çiftçi ürünlerini çöpe döküyor: Ucuza gitsin ona da razıyım ama o da yok

Antalya’da Ramazan Toptaş isimli bir çitçi 5 tona yakın biberini ormana döktü. Toptaş, “Seranın içi dolu. Halciler de haklı. Adamlar ‘Getirmeyin ben satamıyorum’ diyor. 'Ben kime satacağım' diyor. Bunlar da haklı, biz de haklıyız. İcra borcum var daha veremedim. Ucuza gitsin yeter ki malımız işlesin buna da razıyım ben.†dedi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/m...ok-450258h.htm
    İşte bu bile ne kadar vahim durumda olduğumuzun göstergesi reis.
    Crash tam da bu nedenle zehir gibi aramızda...

İnvesting çöktümü girilmiyor

çoktu galiba ,hack olmasin

Sayfa 132/1002 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •