Sayfa 216/341 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Vay be kar çıkmış

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

2.  Alıntı Originally Posted by Bigmen99 Yazıyı Oku
    Uyumayın millet haydin şikayete,seçimimi beklicez bunlar onu bekliyor gibi,yaav spk neyi bekliyor,hep milleti bozmayı mı ,bir kerede düzeltin ,bunun hesabını ödeyeceksiniz zaten ahirette,hakkımız külliyen haram olsun!
    Gaza gelmem asla :rules:
    YatırımTavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Vay be kar çıkmış

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.
    hayırlı olsun bu başlangıç olur inşallah
    YatırımTavsiyesi Değildir.

4. Insallah geldigi yere doner..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Az önce alyag ın ve birkaç şirketin bilançosunu inceledim. Allah bunları bildiği gibi yapsın. Ne diyeyim hiçbirşeye bakmayıp sadece genel yönetim giderine baktım. Tabi diğer şirketlerinkinede sadece bir örnek vereyim. Alarko holdingin bile genel yönetim gideri Alyag ınkinden daha az. Ne diyeyim susayım mübarek akşam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Emin çok fazla örnek var yinede susuyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Ne gaza gelmesi acaba,millet suçlu kim?Cezasını çeksin.!Manüpülasyon yapıp kyknin paraları pul edildi,bunun hesabı buradan kazançlıda çıksak haram ettik çoktan!Susmak en büyük suç!Yapılan haksızlık ortada,kim yaptığını spk da çok iyi biliyor,artık oyun bitti,kaz ayağı saymaktan bihal olduk!Avrupanın borsası böylemi,zaten millet zor para kazanıyor,bunun bedelini bu millet ödetecek,Allah evvelAllah kesinlikle belalarını verecektir,hem dünyada hem ahirette!

Burda biz yazip biz okuyoruz
    Sirket kardesinin sirketindeki alyag hissesini 2.44 den aliyor be adi adam ilk genel kurulda hisse alimini gundeme alacam dedin aldinmi utanmaz adam.
    Bu alim isleminin iptali ve genel kurula gundeme almadigi hisse alimini vede diger sikayet hususlarini spk.ya veya spk.yi sikayet icin cimer veya maliye bakanligina yazalim.
    Ayrica genel kuruldaki cagri fitatinin duzeltilmesi bir degerli yatirimcimiz talep etmemesi nedeniyle yatirimcilar magdur olmustur bundan spk.nin gorev ihmali nedeniyle sorumluarin biz yatirimcilarin magduriyetinin giderilmesini talep ediniz.
    Ben p.tesi dilekcemi verecegim.
    1 lotunuz olsada hakkinizi arayin.
    Saglikla kalin

Sayfa 216/341 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •