Sayfa 600/908 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. 9 yıl sonra nasip oldu satmak çok şükür 🙏
    Halk yatırımdan 105 bin lot çıkış bana ait. 90 bin lotla BJK mac sonucunu bekliycem. Herkese bol kazançlar 🖐

2. çaykur başakşehiri yenerse sportifler çıldırır
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

3.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    çaykur başakşehiri yenerse sportifler çıldırır
    Hala çıldırmadılar diyorsun yani:

4.  Alıntı Originally Posted by sfli Yazıyı Oku
    Hala çıldırmadılar diyorsun yani:
    yok bunlar rutin hareketler
    çoğu fiktif zaten
    asıl çılgınlık ky sattığında başlar

büyükler kapışır o zaman
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

5. şampiyonda olsa uğurcanı sorlothu 100 milyon euroya da satsa borca batıktır. bilançoya bakın anlarsınız. ytd

Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    şampiyonda olsa uğurcanı sorlothu 100 milyon euroya da satsa borca batıktır. bilançoya bakın anlarsınız. ytd
    Yani?

Kim takar sportifte bilançoyu. Sanırsın banka ya da sanayi kağıdı. Elbette spekülatif. Bunun herkes farkında.

7.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Yani?

Kim takar sportifte bilançoyu. Sanırsın banka ya da sanayi kağıdı. Elbette spekülatif. Bunun herkes farkında.
    tamamen borca batık ve kurtulma şansı yok demek istiyorum. artık gerisini bilemem, 50 kuruş etmez, sadece bu değil, istanbul takımları da üste para verseler alınmaz, batmışlar. ytd

Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    tamamen borca batık ve kurtulma şansı yok demek istiyorum. artık gerisini bilemem, 50 kuruş etmez, sadece bu değil, istanbul takımları da üste para verseler alınmaz, batmışlar. ytd
    Onu diyorum ben de. Hepsi uçuşta. Yıllardır dedik zararımız çıkacaksa hepsinin uçması lazım. Şu an o gerçekleşiyor diye tahmin ediyoruz. Para eder etmez onu kimse takmıyor. Qnb bu fiyatları mı hakediyor? Tukaş vs.

Hele sportifler tabii ki batık. Ama böyle kağıtların yükselmesinde mevzu bunlar değil. Öğrendik onu 9 çileli yılda

Sayfa 600/908 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •