Sayfa 30/90 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Varant

AKBNK satış varant ı ABDSZ "028" bana uygun geldi sizi bilmem. her koyun kendi bacağından aslır
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Pegasus muhtemelen 100 bine gidecek PGDCP Ağustos kullanımlı alım varantı alınabilir..Selamlar

Arkadaşlar ben de bir iki aydır varant alıp satmaya başladım.
    Altında dipten dönüş hareketi başlaması ile 1340 usd ons dan itibaren alım yapmaya başladım. Başlangıçta ufaktı ama tadını aldıkça daha büyük aldım.
    Daha sonra hisse senedi varant işlemlerine geçtim. Akbank Garan güzel kazandırdı.

Bende şöyle bir anafikir oluştu, tecrübeli arkadaşlar olumlu olumsuz olarak beni teyit edebilir mi?

Eğer bir hissenin yükseleceğine inanıyorsam ve ona portföyümde ayıracak yeterince kaynak yoksa, varant alarak aldığım riski yükseltip, olası yükseliş fırsatını kaçırmamış oluyorum.

Örnek verirsem benim elimde sabit duran güvendiğim hisselerim var ve onları satmak istemiyorum.

Diğer taraftan bu hafta EKGYO dikkatimi çekti. Hem dibine yakın hem dönüş sinyalleri veriyor.
    Aynı zamanda Merkez bankasının 25 temmuzda yüksek faiz indirme ihtimali yüksek. Başta ABD olmak üzere bir çok ülkede bir faiz indirme dönemi başlıyor gibi.
    Bu durumdan bir çok şirket gibi EKGYO da muhtemelen olumlu etkilenecek gibi.

Ben şimdi EKGYO hissesini 100 bin liralık almak istiyorum ama portföyümde o kadar para ayıramayacağım. Bu nedenle 20 bin liralık EKGYO alım varantı alarak riskimi yükseltip olası yükseliş fırsatını kaçırmamış oluyorum.

Bende böyle anladım , tecrübeli arkadaşlar olumlu olumsuz olarak beni teyit edebilir mi?

4. 20 bin lirayı gözden çıkardıysan, düşüncen doğru, doğru anlamışsın

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben de bir iki aydır varant alıp satmaya başladım.
    Altında dipten dönüş hareketi başlaması ile 1340 usd ons dan itibaren alım yapmaya başladım. Başlangıçta ufaktı ama tadını aldıkça daha büyük aldım.
    Daha sonra hisse senedi varant işlemlerine geçtim. Akbank Garan güzel kazandırdı.

Bende şöyle bir anafikir oluştu, tecrübeli arkadaşlar olumlu olumsuz olarak beni teyit edebilir mi?

Eğer bir hissenin yükseleceğine inanıyorsam ve ona portföyümde ayıracak yeterince kaynak yoksa, varant alarak aldığım riski yükseltip, olası yükseliş fırsatını kaçırmamış oluyorum.

Örnek verirsem benim elimde sabit duran güvendiğim hisselerim var ve onları satmak istemiyorum.

Diğer taraftan bu hafta EKGYO dikkatimi çekti. Hem dibine yakın hem dönüş sinyalleri veriyor.
    Aynı zamanda Merkez bankasının 25 temmuzda yüksek faiz indirme ihtimali yüksek. Başta ABD olmak üzere bir çok ülkede bir faiz indirme dönemi başlıyor gibi.
    Bu durumdan bir çok şirket gibi EKGYO da muhtemelen olumlu etkilenecek gibi.

Ben şimdi EKGYO hissesini 100 bin liralık almak istiyorum ama portföyümde o kadar para ayıramayacağım. Bu nedenle 20 bin liralık EKGYO alım varantı alarak riskimi yükseltip olası yükseliş fırsatını kaçırmamış oluyorum.

Bende böyle anladım , tecrübeli arkadaşlar olumlu olumsuz olarak beni teyit edebilir mi?

EKGYO alım varantı EGDCJ benim için 0.10 uygun
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    EKGYO alım varantı EGDCJ benim için 0.10 uygun
    Her çıkışın düşüşü vardır.

EGD SM - SN Pusuya yatmak lazım bence.

Alıntı Originally Posted by TezzMertek Yazıyı Oku
    Her çıkışın düşüşü vardır.

EGD SM - SN Pusuya yatmak lazım bence.
    hayırlı olsun takip edin bakalım. ama ben yarın büyük ihtimal AKBNK de olurum

Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    102.800
    Sabah gablı açınca sortu tamamen gıydım denize girdim keyfime bakıyorun stop yok
    Kar alındı şimdi 103xxx yukseliğe çıkıp sort giyip dalacam bakalım nereye kadar dalacam

Sayfa 30/90 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •