Sayfa 789/1001 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Metro market supermarketler arasında açık ara favorim. Alman bu işi biliyor.

Migros'u ise mecburen destekliyorum hem içki sattıkları için, hem de lokasyon olarak yakın ve çok sayıda şubesi olduğu için.

Metro'nun özellikle restoranı çok iyi Güneşli'deki.

File ile Bim ile işim olmaz.
    Metroya sadece balık için gidiyorum yıllardır.başka yerden de kolay kolay almam.

İşim olmaz dediğiniz file de ki ürünlerin bim ile alakası yok bence.

2. octor D.
    @antihistamink
    ·
    13s
    Bugün 4 adet portakala(1kg) 20 lira verdim pazarda. Elma desen aynı. Pazara gidemiyoruz, kasaba gidemiyoruz, markete gidemiyoruz, peynirin kilosu 200 lira, simit 7 lira, kiralar uçuyor, araba desen yok. Ama tek derdimiz MUHTAR YARDIMCISI.
    Abi siz şaka mısınız?
    Bu nasıl muhalefet?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Burada yıllardır tamamlayıcı diyip yırtınıyorum.aralık ortası yenileme zamanı geldi 3 kişi 15 bin verdim.bu hafta bi muayene tahliller , hastane medicana 15 tl verip çıktım.sordum dr sadece 1200 tl imiş.tahlillerle 2500 tl.
    3 yıl dolduysa ömür boyu yenilemeye başvurun. Ona göre risk değerlendirmesi yapıp size şartları sunsunlar geciktirmeyinde ileride, yaw sen şu tahlili almışsın bunu yapmıssın bunlar kapsam dışı istisna demesinler.

**Sigortacı tarafından, Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları’nda Ömür Boyu Yenileme Garantisi için risk değerlendirmesi yapılan tarih ile yenilenen poliçenin başlangıç tarihi arasında sigortalı tarafından bilinen ancak Sigortacı tarafından bilinmeyen bir sağlık riskinin tespit edilmesi durumunda, Sigortacı yenileme koşullarını gözden geçirerek, Ömür Boyu Yenileme Garantisini tekrar değerlendirme, hastalık ek primi ve/veya istisna uygulama hakkına sahiptir.**

YTD

4. Sayın dudu bir sürü treder borsadan çıkın diyor bu sene için Tuncay, turşucu ve Tunç Şatıroğlu gibi bence yanlış gibi sizin fikriniz nedir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,086
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Sayın dudu bir sürü treder borsadan çıkın diyor bu sene için Tuncay, turşucu ve Tunç Şatıroğlu gibi bence yanlış gibi sizin fikriniz nedir.
    Ben hic cikmam, son girisim 2010 yili idi.
    Hala cikmadim.
    Cikamam.
    Cikmayacagim.
    Cikmamaliyim.
    Borsa disinda yasayamam.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Sayın dudu İMKB -50 hisselerinden almak bence uzun vadede iyi kazandırır. Şöyleki enflasyon bu sene 45 olsa faizlerde net 50 olsa bence yıllık borsa %50 den daha fazla verir. Hele düşükten almışsan. Tanıdığım bir sürü kişi 1 milyonluk mal almış niye aldın diye sorunca 1 milyona ev yokta ondan dedi. Borsayla ilgilenmeyenlerde borsa fonlarından almış.

7.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    bu fiyatları ödeyebilen gıdıvanlar çok ki bu fiyatı çekebiliyor adam ! 320 lirayı bir tavuğa vermek delilik bence

Sayfa 789/1001 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •