Sayfa 835/1003 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Viop - XIX

İngiltere İtalya Fransa Belçika vaka ve ölüm sayılarına baktığımda 5-6 kişiden biri ölmüş gibi denk geliyor

Yani abd 2 milyon vaka 100, bin ölü ile lider olsa bile 20 kişiden biri denk geliyor

2. Aristo
    bu
    Audrey hepburn'e
    çok benziyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    2 arkadaş,Londra'da.. LONDRA KLEPTOKRASİ turu diye bi şey icat emişler.
    50 kişiyi 1 otobüse dolduruyorlar, Londra'da geziye çıkarıyorlar.
    Fark?
    Gezi Rehberi eski sovyet oligarklarının ,ortadoğulu siyasi hanedanlarının çocuklarının,
    Nijeryalı Valilerin, ülkelerinden çalarak başka ülkelerde saklamış oldukları mülkleri gezdiriyorlar.

Otobüsün sıkça uğradığı yerlerden biri EATON Meydanı.
    102 nolu evin sahibi GAZPROM YÖNETİCİSİ Andrey Gonçarenko..!!
    15 milyon sterlin değerindeki bu evlerden sürüyle satın almış..
    Evlerin mülkiyeti ise, Panama,MAn Adası,Liberya, CAyman Adaları,St.Vincett...Offshore şirketlere kayıtlı

Zenginleri mi sevelim? FAKİRLERİ mi??
    Diğer soru da şu TANRI NEDEN HEP ZENGİNLERDEN YANA???
    Diğer soruna cevap vereyim üstad zenginler öyle istedikleri için

Bu arada bugün pandemi sonuçları daha gelmedi

Acaba diyorum yasak olmadığı için testi yapanlardamı pikniğe gitti

Yada vaka patladı kamuya nasıl açıklayalım diye malum şahıstan bilgimi bekliyorlar

Kitabına uydurmak için

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Yada vaka patladı kamuya nasıl açıklayalım diye malum şahıstan bilgimi bekliyorlar

Kitabına uydurmak için
    Neyse geldi sonuçlar

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Aristo
    bu
    Audrey hepburn'e
    çok benziyor.
    Evet çıtı pıtı bir kadın yaşını da 5 yaş küçültmüş. Mahkemeler nasıl izin veriyor anlamıyorum.

Kadın ile bir restauranta gittik, dedim burası Kurtlar Vadisi'nde çok geçiyor. Nedense gündüz vakti kimse yok tüm restaurantı kapamış havası oldu, şef ve diğerleri geldi gitti hesap da çok az geldi. Yani o ambiansa bakıp da zengin olduğumu düşünmüş olabilir. Ben de burası hesaplı diye bir iki defa oraya götürdüm.

Olan olmuş, çıkmadan candan ümit kesilmez. Kadının güzelliği değil bu kadar salak olması beni cezbediyor.

Tabi tribal'in önerisi de mantıklı, diğer kadının ablasını ben alayım kardeşini sen al birlikte kuvvetli oluruz diyor. Orada damatlar olarak birlik olunursa çok itinç kakınç olmaz karşılıklı dayanışma da olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Şahsi fikrim madem grafik çalışıyor koç arkadaş kendi sistemini buraya yapıştırmaktansa 5-22 50-100 100-200 ho ları gösteren güncel grafik atarsa daha iyi olur millet kendi yorumlasın cümle alem yazsın kesin konuşmasın koç arkadaş dediği gibi Çarşamba akşamı yükselir dedi fakat geçen haftasonu hep düşer dedi ve ısrar etti iş işten geçince ben bildim manasi kalmıyor Çarşambaya kadar millet 5 bin puan yedi kafaya he burası viop unutmayalım benim güncel grafik koyma imkanım yok eskiden 5 lik 10 Luk 15 lik vs güncel yorumsuz grafik atan abiler vardı ozaman süper oluyor du burası şimdi imkanı olupta grafik atmayıp biton goy goy yapan dolu yükselecek deyip nereden ne aldığını söylemiyor yükselirse goy goya devam bide millete laf atıyorlar yok shortcu veya longcularin ne parası varmış hala batmadimi falan iddaaya girelim diyen oluyor onlar tirs tirs

Sayfa 835/1003 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •