Sayfa 579/717 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. https://m.facebook.com/6144317086696...pe=3&source=48

Aynı eğlenceyi ben yapsam sıkıntı olmaz ama mütedeyyin olunca garip kaçar. Gerçi bunu savunanlar da cikacaktir. O günün şartlarında mecburdu falan... O zaman da denir ki CEO nün goruntulerine ne diyeceğiz? Bu sefer de istisnalar kaideyi bozmaz. Bahane çok. Bak adam saksofonlari çaldı kağıt fizana gitti. Belki burada da aynı dünyevi zevk gerekiyor. Aynı müzik aletlerini çalmaya gelince ben yapmam ama

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sözüm bana hakaret eden yetersiz zekalara....!!!!!!!!!!

Borsanın b sinden haberiniz yok....dün geldim....aylardır yazamadığınız bilmediğiniz koyamadığınız bilgileri koyduk....kötümü ettik....

eksik akıllar.....hisseyi tanıtmaya çalışıyoruz....sizin gibi zavallıları bu şeytanlar kandıramasın....bedava hissesini topluyor iblis.....yarın bugün 10 tl lere satacak ....!!!!!!!!!......yok fk...yok temettü.....ne üdüğü belirsiz hisseler....fizana gitmiş.....aptal yatırımcı ....koşana kaçana gidiyor....

Alın size bedava hisse.....!!!!!!!!!!!!!!....

AYNI ZAMANDA SENİDE KURTARIYORUZ BE CAHİL....!!!!!!!!

Dua et....hisse aldık....yazı koyduk....sen mevlanaya değil....bana dua et....mevlana kim.....sen mevlanın ne olduğunu ağbinden babandan öğrensen....ağzına almazsın....!!!!!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    https://m.facebook.com/6144317086696...pe=3&source=48

Aynı eğlenceyi ben yapsam sıkıntı olmaz ama mütedeyyin olunca garip kaçar. Gerçi bunu savunanlar da cikacaktir. O günün şartlarında mecburdu falan... O zaman da denir ki CEO nün goruntulerine ne diyeceğiz? Bu sefer de istisnalar kaideyi bozmaz. Bahane çok. Bak adam saksofonlari çaldı kağıt fizana gitti. Belki burada da aynı dünyevi zevk gerekiyor. Aynı müzik aletlerini çalmaya gelince ben yapmam ama

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak

gönderildi.

Bravo ortak......offffffff diyorummmmmm......offffffffffff.....!!!!!!!!!!!

4. Bir de not düşeyim. Telefonum xiomi olması şaşırtmasın belki burada yazanların hepsini toplasan bendeki lota ulaşmaz. Baddog hariç bilmiyorum çünkü kendisi ağır adamdır. Bunu niye yazdım çünkü bu hacılar gibi gosterisim de yoktur.

5. İnsanları iyi veya kötü olarak siniflandirin. Gerisi tiriviridir

6. Dostlar bildirim yapmayı unutmayın %5 sınırını hatırlatırım.
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bir de not düşeyim. Telefonum xiomi olması şaşırtmasın belki burada yazanların hepsini toplasan bendeki lota ulaşmaz. Baddog hariç bilmiyorum çünkü kendisi ağır adamdır. Bunu niye yazdım çünkü bu hacılar gibi gosterisim de yoktur.

7. Yok henüz değil[emoji16 olması da birşey ifade etmiyor. İmtiyaz var]
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Dostlar bildirim yapmayı unutmayın %5 sınırını hatırlatırım.

8. Salyalı;Layik olduğun takma ismin,adın ile burada Allah'a ve İslam'a karşı yaptığın ağır yorumlara,küfürlere cevap verirsem seni dahada kışkırtmış ,saldırgan yapmış dolaysıyla iblis ve öğrencilerine hizmet etmiş onları sevindirmiş amaçlarına ulaşmalarına vesile olmuş olurum ki o zaman Allah nazarında senden bir farkım kalmaz.. Allah muhafaza eyleyip,koruyup,kollasın cümle gerçek mümin ve inananları ..Amin..

Sayfa 579/717 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •