Sayfa 453/997 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bebişim, sen de evine al bir kaç Suriyeli, nasıl sevecekler seni gör!

Yine meydanı boş buldun, sallamaya başlamışsın!
    Sabah tınaz denen zır cahilin sallamasına takıldım, her........ka maydanoz olan sen bile sustun bir şey demedin, yazmamakda kararlıydım gene beceremedim, olaylar öyle gelişti. Sabah erken saatlerdi sen zıbarıyor olabilirdin, tabi uzun zamandır konuşuyorduk, zanda bulunmayayım da topikde görünüp saatlerce sustun.
    Son düzenleme : kitapci34; 13-10-2019 saat: 02:18.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Sabah tınaz denen zır cahilin sallmasına takıldım, HER ........ka maydanoz olan sen bile sustun bir şey demedin, yazmamakda kararlıydım gene beceremedim, olaylar öyle gelişti.
    Bebişim iyi okumamışsın, düzeltme yolladım Irak kralı değil, Malezya diktatörü Sukharno frengi kapan diye!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bebişim iyi okumamışsın, düzeltme yolladım Irak kralı değil, Malezya diktatörü Sukharno frengi kapan diye!
    sn. reha kaya'nin o konuya kayitsiz kalmasi zaten imkansizdi bir yerinden dahil oldu

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    E onu gördüm, saçmalama sınırların çizildiği antlaşmalar ortada, öyle b....tan şeylere toprak mı verililirmiş deye çıkışmadın.

E onu gördüm, saçmalama sınırların çizildiği antlaşmalar ortada, öyle b....tan şeylere toprak mı verililirmiş deye çıkışmadın.
    Canım sen uğraş biraz da, ben her konuya dahil olamam ki!

Irak kralına, Osmanli hanedanından kiz veriyormuşuz, cok sık gelip gitmesi ondanmış, onu şey ediyordum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Canım sen uğraş biraz da, ben her konuya dahil olamam ki!

Irak kralına, Osmanli hanedanından kiz veriyormuşuz, cok sık gelip gitmesi ondanmış, onu şey ediyordum.
    iyi eceler gaya sen öğlenden önce erkenden kalktın, ben sabahtan beri ayaktayım.

iyi eceler gaya sen öğlenden önce erkenden kalktın, ben sabahtan beri ayaktayım.
    Bebişim, ben öğlenden sonra uyanırım, bilirsin sen!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8. Trump: Ypg/pkk 30 km geriye çekilme niyetinde. Uçağınız yoksa, uçakları olan birilerine karşı koyamazsınız demiş.

Kısaca fistanlarınızı giyin, s.ktirin gidin ben de sizi bi b.k sandım. Az daha kalırsanız Türk Askeri! sizi öpecek demiş.

Sayfa 453/997 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •