Sayfa 214/494 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. 17 sinden sonra belirsiz bir ortam var..
    herşey olabilir..
    transfer ile ya da satışlar ile %98 e ulaşırsa ne olacak

2. o yüzden kimsenin bişey bildiği yok..şirketin planını ancak kendiler biliyor

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    SN.cinali, kimse ayrıntıları bilmiyorki..
    mesela 17 sinde pay alımı bitiyor..ne olacak sonra..
    şirket spk ya mı başvuracak, %98 için tekrar başvuru mu olacak, süre nedir ne değildir..
    kimsenin bişey bildiği yok..
    bilsede inanmıyor zaten..
    13 yıl önceki fiyata onay verilen bir sistemde neye inanacaksın
    Bu yazı forum yöneticisine hitaben yazılmıştır.
    Siz şpk.nin şirkete yüzde 98 için soru sormadigina inanıyorsunuz.
    Ben bu konuda bu durumu sorduğunu düşünüyorum.
    Şimdilik teb bugunde 20 civarı borsadan aldı
    Kaldı 550 bin yaklaşık yarinida gireceğiz.
    Ayrıca 17 dinden sonra takaslar 19 olacağı için şirketten bu dönemde spk.ya bir müracaat bekliyorum.
    Hernekadar buna inanmiyan garip borsaci gibi arkadaşlar var isede ben SPK.ninbu konuda bir kararını bekliyorum.
    Yanikursam ve SPK.95ile okeylerse
    Dışardan bir müddet ortak olurum
    Yapacak bir şey yok.
    Yüze yüze kuyruğuna geldik
    Hayırlısı
    Şirketin 550 bin lot icinspk.denetiminde kalmaya devam etmeyeceği inancıyla aldım bekliyorum
    Yy.tv.degildir

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Yaw nasıl bilmiyor el insaf yahu el insaf...EL INSAF
    Ne dediysek hepsi çıktı...yanlış yönlendirme yapanlar hala burada yazıyorlar bir de itibar görüyorlar hayret...

Tebliğe göre ne olacak ayın 17 sinden sonra...Pay alımı ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirme yapılıp eğer herşey uygunsa 5 iş günü sonrası yani haftaya Salı, Çarşamba gibi şalter inecek.
    sayın Zor malum kişiye laf anlatamazsınız onun kendi doğruları var ama bi gerçek var ki söylediği hiç bir şey olmadı hala umut tazeliyor yazık bu insana inananlara biz yandık başkası yanmasın hala 98 diyor hala bişeyler olacak diyor ya kardeşim sen zaten borsa dışında 3 yıl beklemeyecekmisin nedir bu telaş ozaman kimlere mal aldırmaya çalışıyorsun nedir bu hırs anlamak zor yarın hiç bişey olmasa kottan böylece çıksa bu seferde diyecekki bahanesi hazır 3 yıl içinde 98 i uygulayacak nasılsa satmıyorum diyecek yani anlayacağın ölme eşeğim ölme

5.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sayın Zor malum kişiye laf anlatamazsınız onun kendi doğruları var ama bi gerçek var ki söylediği hiç bir şey olmadı hala umut tazeliyor yazık bu insana inananlara biz yandık başkası yanmasın hala 98 diyor hala bişeyler olacak diyor ya kardeşim sen zaten borsa dışında 3 yıl beklemeyecekmisin nedir bu telaş ozaman kimlere mal aldırmaya çalışıyorsun nedir bu hırs anlamak zor yarın hiç bişey olmasa kottan böylece çıksa bu seferde diyecekki bahanesi hazır 3 yıl içinde 98 i uygulayacak nasılsa satmıyorum diyecek yani anlayacağın ölme eşeğim ölme
    Hisseyi taşıyan ve kot dışında da taşıyacak ky olarak ben rahatsız değilim Sn.Karadumanın bilgilendirmelerinden.Zira 20.12 maliyet zaten 3 yıl sonra da geçerli fiyat. Zaman kaybını da riskim olsun dedim. Anlamakta zorlandığım Sn.Pozitif siz niye ısrarla yazıyorsunuz bu platformda ve Sn.Karadumandan rahatsızsınız.Varsa elinizde hisseniz satıp çıkın ve forum sayfasıyla da ilgilenmeyin. Borsada hisse yatırımı yapan herkes kararını kendi verir ve sonucuna da kendi katlanır unutmayın. Ben para da kaybedeceksem kaybettiğim para benimdir sizin değil...Vesselam...

Alıntı Originally Posted by ozak23 Yazıyı Oku
    Hisseyi taşıyan ve kot dışında da taşıyacak ky olarak ben rahatsız değilim Sn.Karadumanın bilgilendirmelerinden.Zira 20.12 maliyet zaten 3 yıl sonra da geçerli fiyat. Zaman kaybını da riskim olsun dedim. Anlamakta zorlandığım Sn.Pozitif siz niye ısrarla yazıyorsunuz bu platformda ve Sn.Karadumandan rahatsızsınız.Varsa elinizde hisseniz satıp çıkın ve forum sayfasıyla da ilgilenmeyin. Borsada hisse yatırımı yapan herkes kararını kendi verir ve sonucuna da kendi katlanır unutmayın. Ben para da kaybedeceksem kaybettiğim para benimdir sizin değil...Vesselam...
    bilgilendirme mi olmayan bişeyi oluyormuş gibi dönderip dolaştırıp komplo teorileri kurmak bilgilendirme mi oluyor 60-70 ler havada uçuşuyor sen buna bilgilendirmemi diyorsun eğerki ikinci aşama ya geçilseydi yani 98 e ulaşma bunları konuşması gayet doğal karşılardım ama bu güne kadar olmayan bişey üzerinden kurgu yaparak konuşmaları kabak tadı vermediyse sen dinlemeye devam et zaten şurda sayılı günlerimiz var elimde 1400 küsur lot var son alımlarımla maliyeti 22.50 ye getirdim yarından sonra belki bir atraksiyon olursa maliyetime satar çıkarım diye bekliyorum borsa kot dışını beklemeye hiç niyetim yok bir 3 yıl daha bunların belirsizliğini çekemem

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    bilgilendirme mi olmayan bişeyi oluyormuş gibi dönderip dolaştırıp komplo teorileri kurmak bilgilendirme mi oluyor 60-70 ler havada uçuşuyor sen buna bilgilendirmemi diyorsun eğerki ikinci aşama ya geçilseydi yani 98 e ulaşma bunları konuşması gayet doğal karşılardım ama bu güne kadar olmayan bişey üzerinden kurgu yaparak konuşmaları kabak tadı vermediyse sen dinlemeye devam et zaten şurda sayılı günlerimiz var elimde 1400 küsur lot var son alımlarımla maliyeti 22.50 ye getirdim yarından sonra belki bir atraksiyon olursa maliyetime satar çıkarım diye bekliyorum borsa kot dışını beklemeye hiç niyetim yok bir 3 yıl daha bunların belirsizliğini çekemem
    Tamam ya siz çekmeyin belirsizliği. Çekmek isteyen de sonucuna katlanır. İZO 100 TL ye gelmiş ve tarihi zirve yapmış da bize hisse aldırmaya çalışıyor Sn.Karaduman diye bir korkumuz da yok zaten.Tahta tarihi dibinde kottan çıkmak istiyor, biz de çıkacağı fiyattan maliyetlenip bekleyeceğiz filmin sonunu. Yani sözün özü Ky nin kafasını bulandırmaya çalışmasın ısrarla kimse. Millet akılsız değil...

Başkasının sözüyle hisse alıp satan hiç borsaya bulasmasa daha iyi olur.
    Sonu hüsrandır.

Sayfa 214/494 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •