Sayfa 141/1003 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. 666 bugün senden destek bekliyorum. migros için. karar veremedim, canak var mı yokmu, canağa kulba gidermi gitmez mi. araştırdım ama çözemedim. mesele thy çok basit, 7,50 10 yılların ana trend desteği, gelirse alırız diyorsun ama bazı senetleri bilemiyoruz.

2. Konuyla alakalı çok derin bilgim yok ama bu hastalığın "pandemik" ilan edilmesi bankaların sattığı kayıp miktarına güvenceli değerli kağıtlarda force major uygulatıp bankaları kurtarıp, kayıpları yatırımcının sırtına yükleyecek gibi hissediyorum.
    Ve artık ilan edildiğine göre %10 daha aşağıya salıp oradan çok sert toparlanma bekliyorum.
    Ha bunun için al sat yaparmıyım ? yok bildiğin kış uykusunda modunda beklerim.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1929 buhran kriterleri kapsamında altın para etmiyor, insanlık altının yenilebilir bir şey olmadı için altını satıp makarna alıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Konuyla alakalı çok derin bilgim yok ama bu hastalığın "pandemik" ilan edilmesi bankaların sattığı kayıp miktarına güvenceli değerli kağıtlarda force major uygulatıp bankaları kurtarıp, kayıpları yatırımcının sırtına yükleyecek gibi hissediyorum.
    Ve artık ilan edildiğine göre %10 daha aşağıya salıp oradan çok sert toparlanma bekliyorum.
    Ha bunun için al sat yaparmıyım ? yok bildiğin kış uykusunda modunda beklerim.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    force major bu kriterlere uygun, ama güvende önemli. KURT kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.

5. migros TE 23,30 diye yazmışlar.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    666 bugün senden destek bekliyorum. migros için. karar veremedim, canak var mı yokmu, canağa kulba gidermi gitmez mi. araştırdım ama çözemedim. mesele thy çok basit, 7,50 10 yılların ana trend desteği, gelirse alırız diyorsun ama bazı senetleri bilemiyoruz.
    Teknige bakan senisin KIZILDAG. MrSun, pilavli ve secbul da ilgileniyor. Borsanin icin ettiler yine.

7. 666 abi migros için alan satan ara sıra mümkün mü.

8. ilaç ve gıdalar açılış sonrası hızlı yükseldi. açılışda alana da kazandırdı. ah ecilc ah. halk 7,07 satmışım, ecilc alacaktım. hem halkdan korunmuş olacaktım hemde kazanc olacaktı. nasip.

Sayfa 141/1003 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •