Sayfa 708/1230 İlkİlk ... 2086086586987067077087097107187588081208 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Sadece teori
    Bence maksimum negatifliği verdiler piyasaya yakında aşı bulundu haberi verirlerse şaşırmam ...
    Bunlarda oyun bitmez ellam

2. Benimde geçen sene oluşturduğum sistem parachute görevi gördü.

Allah razı olsun vadeli piyasaları yaratandan

YTD

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Arkadaşlar duygularımı çok belli etmemeye çalışıyorum...ama çok mutluyum..2 yıldır oluşturduğum sistem 2018 de rüştünü ispatladı. geçen yıl yükselişte, bu yıl da düşüşte çok iyi sınavlar veriyor...ve bu sistemi yaklaşık 2,5 yıldır her şeyiyle sizinle paylaştım...dönüp geriye bakınca bu ve önceki başlık, anlayabilen için hazine değerinde bence.

Bu arada dün ve bugün endeksi %3 yeniyor portföyüm..deva, uluun, knfrt sayesinde...sistem kadar şans da önemli..konfurt u hafta başı almaya başladım, dün öğleden sonra patladı kağıt..uzun süre takibindeydi, fiyatı uygun seviyelere gelince almaya başlamıştım.

3.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Her şeyi geçtim bu kordsa bu kadar zayıf bir şirket mi yaa.
    Kurunun arasında yaşlar da yanıyor maalesef...bu tür ortamlarda özel bir hikaye yoksa (şu an sağlık ve gıda hisseleri) iyi kötü firma ayrımı yapılmadan satarlar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    MSCI TÜM ÜLKELER ENDEKSİ AYI PİYASASI BÖLGESİNE GİRDİ

Cauti abi bu ne demek ? Bizim ülke krizi gelmeden öncede böyle diyorlardı ..

Alt destek kırıldığı için mi ayı piyasası başladı diyorlar ? Ayı piyasasından nasıl çıkılıyor alt desteği tekrar yukarı mı kırmalı

Rüyamda da altın onsu 3200 $ oluyordu psikolojim bozuldu galiba
    Teknik bir tabir...zirveden %10 düşüş düzeltme, %20 düşüş ayı piyasasına giriş olarak adlandırılır.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Sayın cautionary tüpraşı sattınız mı? 104'ten girmiştiniz.

6. Elinizde hikayesi olan güçlü hisseler varsa, çok üzülmeye gerek yok bence. Lakin, nispeten zayıf hisseler varsa, o zaman baya sıkıntı. Ben zayıf hisselerde kol-bacak kestim.

HALK - YKB - KOZAL bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Kak-Tus Yazıyı Oku
    Sayın cautionary tüpraşı sattınız mı? 104'ten girmiştiniz.
    104 ten bismillah demiştim...her %3-5 düşüşte bir parça alıyorum...genelde pozisyon alırken 10 parçaya bölerim alışları...bugün de alım yaptım...5 parça daha alma planım var...düşüş devam ederse daha aşağıdan, yoksa 104 üstü devam eder alışlarım, 85-105 arası ek alım yapmam.

8. Bazen bir mıh bir nalı, bir nal da bir atı kurtarır...bizde de bazen bir hisse bir portföyü kurtarır, endekse göre sağlam duran portföy de yatırımcının psikolojisini kurtarır.

Son iki gündür deva, resmen portföyü kurtardı tek başına.

Sayfa 708/1230 İlkİlk ... 2086086586987067077087097107187588081208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •